Konačno novi šibenski điRR

U nedostaku vrimena i odgovarajuče temperature vozin se več par vikenda do Primoštena i do Marine.Uživan u semaforima .Sritan ka prasac.Motor mi se niti ne ugrije a eto ti semafora. Ma sve da mu je otišla brtva glave ili zablokira termostat nebi moga zakuvat. Kako lipo "cestari " mislu na nas.Lipo mi došlo milo. Za krenit na sjever tribaš poč ranije al .ebe malo niska temperatura pa svi oni radari do Zadra.Da ih izbjegnemo ,prijatelji me odveli do Masleničkog mosta kroz neke pri.izdine kroz koje nikad prije nisan proša motoron.Asfalt nikakav,mislin,ono, milina,samo šta mi bubrizi nisu popustili.Sriča da su mi doktori u Zadru zadnji put sve to malo jače učvrstili.Inače bi bilo svašta.Eto ,sad san se sitija ,nisan ih pita jesu li upotrebili koju plastičnu vezicu ,ono, da buden ka moj jadni motorič s kojin san letija van magistrale.Popravljen je ,vozi ka i prije samo je povelik broj plastičnih vezica na njemu. Ono , da sve stoji na svom mistu. :mrgreen:.Nepopravljivi optimista ka ja uvik živi u nadi da če bit još koji lipi dan da mogu bar još jedanput skoknit do Karlobaga ili ,možda i do Senja.
Ebate koji post.Ma šta san se raspriča. Sorry ljudi.
Boro jesi u nedilju bija sa Nastro azuro hondon
Nego sa čim .Stara je u penziji,zasluženoj.
 
I Honda se piše velikin slovom. 😂 😂 😂 😂 😂 😂:mrgreen:(y)
 
  • Like
  • Love
Reactions: neven and Nero
Moje duboke isprike. Bili smo na pumpi prije Šibenika kad si svirnija.
 
  • Like
Reactions: barba
Očemo ovaj vikend uzbrdo,bar do Kgb.Obično nas ima troje al i svi drugi su dobro došli.Napunilo se danas 8 godina od kalvarije pa triba ić do gori proslavit i počastit prijatelje i poznanike.
 
  • Like
Reactions: Feis123
Pretprošlu nedilju ja onako ulagano prema Primoštenu, cesta još vlažna na dosta mista a onda me barba i jedan na GSXRu priđu u brišućem letu :cool:
Valjalo bi kavu popiti drugi put :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: barba
Pretprošlu nedilju ja onako ulagano prema Primoštenu, cesta još vlažna na dosta mista a onda me barba i jedan na GSXRu priđu u brišućem letu :cool:
Valjalo bi kavu popiti drugi put :mrgreen:
Imali smo namjeru al nije bilo mista u kafiču pa smo produžili do Marine.Za mokro i vlagu znamo pa nam se na tim mistima stisne g..... . :mrgreen: :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Švaser
Taj dan smo bili na Morinjskom mostu i dogovarali di čemo ić.Prika na Suzukiju upravo reka da ima loše gume i da če on vozit zadnji ,polako.Nije ni završija rečenicu a prolazi pored nas Ktm.Eeeeee nisan ni stiga vidit boju motora kad ovaj moj ubode prvu i gas za njim.Ono ,zadnji ču radi loše gume ,otišlo netragom.Ka da su svi đavli bili u njemu.Ma razumin ga potpuno. 😂 😂 😂 😂 . Nestrpljiv moj prika Denis.😂😂(y)
 
Konačno se zbrojili i napravili điRR.
Dokaz da ni vrime ne treba biti idealno kad je volja prisutna😉
 

Attachments

  • Screenshot_20201115-171740.png
    Screenshot_20201115-171740.png
    576.7 KB · Views: 133
  • IMG_20201115_121646117_HDR.jpg
    IMG_20201115_121646117_HDR.jpg
    145.5 KB · Views: 137
Srija vas u starigradu oko 2 posle pumpe i pristojno se pomaka auton da ne smetan hahaha
Sve mi se cini da sa svojon hondom iduci servis iden u Vodice :)
 
  • Like
Reactions: floyd
Ovo je triba bit đir za proslavit 8 prošlih godina od incidenta.Nije nas služilo vrime al smo svejedno otišli i sritno se vratili.A i popili smo,uz priču.
 
Vrime nam baš nije naklonjeno, jutros -6 C. o_O Triban ič provat dva motora,Honda ,al mi se ne da.Vozit sa vraton uvučenim u ramena ,ka kornjača, baš i nije neki gušt al nepopravljivi optimista živi u nadi da će bit još koji đir malo dalje.:mrgreen:
 
Nije da brojim ali mislim da moras tri probat... :mrgreen:Mozda ti pomognem za vikend.
Imaš pravo ,zaboravija jednog. 😂 😂 😂 😂 :mad:.Godine .godine .....😂(y)
 
U nedilju smo učinili djitu priko Primoštena do Splita popiti kavu sa nekim kvazi bikerima forumaškim 😎 pa se popeli priko Sinja,Muća,Drniša na Roški slap.
Ukupno 265 km lipe vožnje ali je ipak bilo dosta vlage na cesti
 

Attachments

  • IMG-20201224-WA0015.jpg
    IMG-20201224-WA0015.jpg
    314.6 KB · Views: 66
  • IMG-20201224-WA0016.jpg
    IMG-20201224-WA0016.jpg
    261.2 KB · Views: 70
  • IMG-20201224-WA0017.jpg
    IMG-20201224-WA0017.jpg
    264.5 KB · Views: 69
  • Like
Reactions: Shepa