Gran Premio de Europa 06-08 11 2020

čestitke miru. Mir je kurac. Bio mi je drag, sad više nije. ČEstitke miru. Jebeš takvog prvaka. Sve na mekano, jedva jedna pobjeda. Vrijeme će ga pojesti.
OStali, ovi pravo atraktivni vozači, s pravom su ljubomorni. Sjeva im iz očiju. Vidi se na kilometre.
Fabio, drž se, mlad si jako, yamaha se pogubila a i ti s njom. Tvoje vrijeme tek dolazi! Mirovo odlazi.
Miller, što sam i pričao. Kakva b liga. Najbolje što se nudi iz prošlotjedne kuhinje.
Ali ipak... Miller se pomalo amaterski zajebo jer je mrvu prekasno kočio, odnmilo ga preduboko, da je nijasnu prije uvatio bi zavoj i zadržao momentum do cilja.
Franco, kako se obranio i izdržao. To je bilo čudo. Inteligentno, proračunato, na razini najvećih!
Yamaha će povratiti momentum dogodine, MM ide u prijevremenu

Fakat. Pretpostavljam da mu je poprilično neugodno zbog tog naslova. Koji glupi osjećaj biti svjetski prvak i uzeti titulu u "kraljevskoj" klasi...
 
Tak je, ne. Kad ih ima toliko koji su zaslužili više od tebe.
Pokojni Hayden mu je uzor.
 
Pobjedil je "najpametniji" i "najkonstantniji"
Nakon prve dvije utrke Mirko je imal 11 bodova i sumnjam da je itko mislil da bilo koji Suzuki bude u borbi za naslov.
Šteta za Morbidelija recimo kojem su orgulje stale u Španiji.
Isto tak pad Rinsa u LeMansu i opet dolazimo na konstantu.

Sve u svemu luda sezona.
Mislim da bude turbo zanimljivo u moto 2/3 na Portimau, ali i u GP-u i borbi za preostala mjesta na postolju
 
Dokaz koliko je ovaj "sport" glup je to da će svi mrziti Mira šta je osvojio i svi će ovu sezonu svrstat u "a 2020 da da jebeš to korona Markez se polomio dobio neki seljak bez pobjede nebitno šteta da Vale nije uhvatio 200 podij".

I zato ću ja još više navijati za mog junaka Mira kog bodrim još od Moto3 dana!

FGkzGgH.jpg
 
Dokaz koliko je ovaj "sport" glup je to da će svi mrziti Mira šta je osvojio i svi će ovu sezonu svrstat u "a 2020 da da jebeš to korona Markez se polomio dobio neki seljak bez pobjede nebitno šteta da Vale nije uhvatio 200 podij".

I zato ću ja još više navijati za mog junaka Mira kog bodrim još od Moto3 dana!

FGkzGgH.jpg
Ti navijas za po motogp-a.
Lorenzo, MM, kiTa, Mir...
Najsijakiji :mrgreen:
 
Pa Ceki kaze da mu nisu rogulje staleu Spanjolskoj a ja sam samo nadodao da su ga ne njegovom krivnjom dvoja istresla a dvaput je vise neg jednom :mrgreen:
Sta je bilo bilo je..da onaj sa konjskim zubima nije nije srao na pocetku upado bezveze, probo pa se usro, otvaro prozore kad im vrijeme nije sve bi bilo drukcije..ovako ko je jebo jebo..ko nije nije
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Zasluzena pobjeda Mira, a sad zasto netko drugi nije prvi jebiga, pravila su za sve ista a jebiga ako nekome nije favorit pobijedio. Rins isto vrlo dobar ima puno potencijala opcenito mi se ova Suzukijeva momcad vrlo dopada.
 
Oce Mir/Rins dobiti u Portimau ili su previse pijani ovaj tjedan da bi imali force ?
 
Oce Mir/Rins dobiti u Portimau ili su previse pijani ovaj tjedan da bi imali force ?
Mir nece sigurno, a Rins bi moga ganjat srebrnu krunu + trebaju bodove za constructor award ako zele trecu krunu...
 
U ovoj sezoni se izdogadjalo puno vise nego u prethodnih prekoliko.
Prekolike prosle sezone svi smo kakali kako je dosadno i gledamo Marisol
Sto je sa ovom bilo, niste mogli konce loviti koliko i sto kako kuda koje prvi bodovi, uuuu ima vise od jednog pobjednika, cak prekoliko pet.
Placipicke, ova sezona se pamti, jer je drugacija i van gabarita.

A MIR, svaka cast suti i vozi. Vi placenici vojnici koji ste protiv mira, vi bi ratovali.
E neces razbojnice!!!!!

Se sjecate vi antiMIRovci Austrije?? Jbg to se ne racuna,...

Po meni za iducu sezonu: Brad, Mir, Rins, Miler, iako ne navijam za nikoga, ubacivat ce se yamhe tu i tamo ako sjednu na lanjski model.
Hmmm Honda, neznam.
Taki taki, kad se obuje u pravi postoli morda i on krene.
 
Mir za mene nikad neće biti prvak. Nikad!!!
Ozbiljno, sezona je posebna. Prva zato jer je kraj jedne ere: rossi, dovi, cal ... (možda i mm ...:eek:)
Al najviše zato što je toliko mladih zasjalo u punom smislu, pogotovo na početku sezone - kao nikad do sada. Svoje zvjezdane trenutke - Binder, Alex, Bagnaia (toliko baksuzluka), Franco!, pa i miller i zarcoovi bljeskovi (na traktoru)
To je sve bila lipota za gledat
 
U motoGPu ima mjesta samo za jednog Mirka sKsavera prvaka.

Jože je prvak isto kao i Abraham!


:p

P.S. Trauma rinfusa per tutti