LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

silikon sprej odličan, sprej za hrđu nije nešto, sprej za lanac nisam probao, sprej za čišćenje lanca ak se dobro sjećam najobičniji brake cleaner
 
Ceradu imam godinama, super je, uzimam opet za jos jedan motor.. ;)

Capture.PNG
Capture1.PNG
 
Sprej za čišćenje lanca odličan. Triba ti jedna ipo boca za očistit lanac.

Ovaj za podmazivanje bezveze.
 
Sprej za čišćenje lanca odličan. Triba ti jedna ipo boca za očistit lanac.

Ovaj za podmazivanje bezveze.

Nadam se, uzeo sam 1.
Onaj za skidanje hrđe nisam našao.
Za podmazivanje je užas, imao 2 i koma su.
 
ne vidim baš računice, kao prvo to nije "sprej za ćišćenje lanca" nego obični brake cleaner, brake cleaner od 750 ml košta cca 20 kn i nisam baš siguran da je dobar za čišćenje lanca jer je agresivan prema gumicama..
 
  • Like
Reactions: pikacu79
ne vidim baš računice, kao prvo to nije "sprej za ćišćenje lanca" nego obični brake cleaner, brake cleaner od 750 ml košta cca 20 kn i nisam baš siguran da je dobar za čišćenje lanca jer je agresivan prema gumicama..

Ovisi kako koji.

Ja uzimam Wurth Brake Cleaner za odmašćivanje pizdarija na poslu . Probao sam svemu i svačem ali mislim da nije agresivan za gumice za razliku od mannol i sličnih.

Iako ne bih se zajebavo s lancem, obični plavi diezel je best buy. Kanister za 20 kuna :)
 
uglavnom sve što radim po motoru radim u gumenim rukavicama, tako da ti mogu iz prve ruke reći da je bilo koji brake cleaner agresivan prema gumi :mrgreen: a svi su isti, samo što je na wurthu naljepnica wurth pa ispadne par kuna skuplji, ali opet u konačnici jeftiniji od ovog "spreja za čišćenje lanca" iz lidla :mrgreen:
 
Dakle ovo iz Lidare..ovaj sprej za ciscenje lanca je agresivan za gumu?super..taman stavio novi lanac.Imam barem jos dva tei spreja za ciscenje haha.
Silikonski sprej mi je super stvar za podmazivanje..npr sarke na vratima.hahaha

Cerada..jeftina..manje vise ok.Imam rezervnu uvijek jer mi se zna proparat od vjetra.
 
Po čemu si zaključija da je običan brake cleaner, oli si mu nosija uzorak u labolatorij? I da je, ovaj uopće nije agresivan za gumice, godinama koristim isti na više motora i nikakvih problema.
 
😂 😂 😂 😂 😂

Kako ce drugacije prodat to ruglo nego da ko fol stave u oglase da se prodaju po kilju dvije eura haha
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Kod mene ih više nema, razgrabili penzići.
 
Da. Nisu im tenisice interesantne.
S Dukcem se bakice love...