Ducati multistrada

Culjo13

New member
Poštovanje decki,

ja sam novi😂
Jednostavno sam veliki zaljubljenik u taj motor i želja mi ga je kupiti.
Htio bih pitati za savjete koji i šta.
Često se ljudi ismijavaju da to sam moraš sarafat po njemu pa sad bih volio da mi ljudi kažu da li je tako iz iskustva

lp
 
Poštovanje decki,

ja sam novi😂
Jednostavno sam veliki zaljubljenik u taj motor i želja mi ga je kupiti.
Htio bih pitati za savjete koji i šta.
Često se ljudi ismijavaju da to sam moraš sarafat po njemu pa sad bih volio da mi ljudi kažu da li je tako iz iskustva

lp
MS 950 u dvije godine i pola 39 000 km. Redovni servisi svakih 15 000 km na 30 000 veliki servis ,zamjenjen lanac i lančanici na 25 K.Da pokucam u drvo nikakvih problema
 
Hvala roky💪
ja sam mislio uzeti 1200 ili 1200s ali ne znam koja je razlika osim sam vidio u ovjesu Elektricnom i svijetlima.
Jedan poznanik mi je rekao da je 950
Top motor i da su ga bas pogodili i uzeli sve najbolje od ducatia.
Hoću reci da je cjenovno Oke s obzirom šta pruža.
Zaree koliko znam na 15000 400-500€ a veliki sam bio tu na samoborskoj pitao 6400 početak ako
Naravno ne ode još nešto al bolje zna Roky
 
Servisirano u Trstu ,mali servis oko 150 -200 e a veliki oko 700 - 800 e ,govorimo uvijek MS 950 jer MS 1200 je skuplje
 
A Roki evo zamolio bih te ako se razumiješ dal je dobro uzet multi 1200 ili 1200s
Dakako i 950 dolazi u obzir nego mi je estetski ta multi 2015]-2017 bas prekrasna
Pa evo samo
Savjet da znam za Božić šta si uzet🎉🤔
 
HhahH hvala ti to je pravi savjet jer mi je jedan dugodisnji motorista rekao: motor je nešto u čemu se uživa,ako ti srce kaže taj taj uzmi jer svaki put kad sjedneš na njega moraš bit zadovoljan
 
Par puta poslušao srce i završilo ilegalno..
Od tada samo mozak i logika. ;)