Dobre prilike u oglasima

To tamo desno je bio moj djecacki san :D super pile!

Motohappening grobnik pred 15-ak godina :)
77E6BEEF-7A7A-4B41-A781-FC5AFA518588.jpeg
 
Zadnje vrijeme primjecujem da je nekoliko dobrih starih R-ova po pristojnim cijenama u oglasu (GSX-R 750, YZF 750, FZR 750, ZXR 750, GSX-R 1100)...
Ima tko sobu viska ..nakon sta me zena izbaci??

nisi trebao onaj cbr svoj prodavat... ;)

Onaj tvoj je bio top... tocno da sam bio pametan sam ga trebao uzet... :p

Jel ziv jos?!
 
nisi trebao onaj cbr svoj prodavat... ;)

Onaj tvoj je bio top... tocno da sam bio pametan sam ga trebao uzet... :p

Jel ziv jos?!

Da, i meni je zao sta sam ga prodao..bio sam ga sredio ko iz ducana je bio...bio sam utukao jedno 20 tkn u nju...a nije bila losa kadcsam je uzeo 😂
Nadam se da je ziva..nisam je vidio u oglasima poslije. Otisla je u Split.

Mene pere GSX 750 od pok. Piketa...vec je neko vrijeme u oglasu....ali razum uspjeva prevladati jos uvjek😁

Planiram sad preventivnu generalku za CTXa i malo obnovit struju na MZu pa uspjevam odolijeti da ne zapalim po GSXa
 
Gledaj onda da kakvog zxr-a uzmes pa da i Lavadu bude srce na mistu... :mrgreen:


a i posle mozemo u kakvu trampu onda:D
 
nisi trebao onaj cbr svoj prodavat... ;)

Onaj tvoj je bio top... tocno da sam bio pametan sam ga trebao uzet... :p

Jel ziv jos?!


Mislim da je sve njegovo tako kad nesto kupi. Dok sam jos bio u procesu kupnje i raspitivao se za Toecuttera svi su rekli da je pacijent i da motor nema falinke. Tako je i bilo 😊
 
Da.
Pet brzina sa dva različita načina rada (kratki i dugi), što u konačnici daje 10 različitih prijenosnih omjera.

 
  • Like
Reactions: ODST
Totalno ima smisla da se proizvodila samo za amere, takva gluparija moze samo kod njih proci 😂
 
ak nije više bio na boku nek na nogari.
 
ak nije više bio na boku nek na nogari.
pa ima tako neku premisu, ali ako ne bude prodan do proljeća, otići ću probat (ak je sfrkan, proba će to otkrit, bar moja ;) ).... Osim ako ne prodam svoje čudo prije, pa ću prije ić gledat...xD
 
Lijepo je vidjeti po oglašenim motorima da se ljudi puno voze u Hrvatskoj, barem kod BMW-a nema ispod 60.000 km...