Svi putevi vode u Karlobag

Pa nisu općine zatvorili već samo kafiće.... 320 km odvozili a niti jedan motor sreli nismo :unsure:

20201128_122352.jpg
 
Ima i onih šta bi al nemaju vrimena. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: kronik
Prema osobnom iskustvu tablica min. temperature kad se điram obrnuto je proporcionalna godinama pa kod mene je to otprilike bilo ovako:

od 16. do 35 god min temp 5 C
od 35. do 40 god …………… 7 C
od 40. do 45 god …………. 8 C
od 45. do 50 god ………… 9 C
od 50. do 57 god ………. 10 C

Odem i kad je niža temp. ali nije to taj gušt jbg. smrznem se.
Treba reć da sad jako pomaže i oprema, koža i dr. šta se nakinđurim.. a prije u dve maje i traperice i fijuu..
 
Kod mene temperatura minamalno:

- 12 stupnjeva C - skuter
-14-15 stupnjeva motor

normalno ne kiša :mrgreen:

može i ispod toga ali gušt je ravan nuli a i smrznem se ko p.... :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: DamirK
Prema osobnom iskustvu tablica min. temperature kad se điram obrnuto je proporcionalna godinama pa kod mene je to otprilike bilo ovako:

od 16. do 35 god min temp 5 C
od 35. do 40 god …………… 7 C
od 40. do 45 god …………. 8 C
od 45. do 50 god ………… 9 C
od 50. do 57 god ………. 10 C

Odem i kad je niža temp. ali nije to taj gušt jbg. smrznem se.
Treba reć da sad jako pomaže i oprema, koža i dr. šta se nakinđurim.. a prije u dve maje i traperice i fijuu..
Meni od 70 ne smeta puno hladno al mi nije gušt jer onda moran vozit uspravan ,to jest,zbog hladnih guma ,nema dovoljno gripa tako da ..... :mrgreen:
 
da sam ja dolje, ne bi mi smetalo ni par st. u minusu :cool:

kad kod nas počne padati bijelo sranje, ceste balave, sol, a zna nekad
tako zaredati i dva mjeseca, pa da vidiš što napravi moto apstinencija :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: barba
da sam ja dolje, ne bi mi smetalo ni par st. u minusu :cool:

kad kod nas počne padati bijelo sranje, ceste balave, sol, a zna nekad
tako zaredati i dva mjeseca, pa da vidiš što napravi moto apstinencija :mrgreen:
Nisu ni stupnjevi ponekad najveći problem, jučer +2 ali bura udarala, zubima za guvernal da ne izleti iz ruku... I taman reful uz prazan flatbed šleper, kiša kamenčića i špranje po meni. Nije neki gušt. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: DADO+
da sam ja dolje, ne bi mi smetalo ni par st. u minusu :cool:

kad kod nas počne padati bijelo sranje, ceste balave, sol, a zna nekad
tako zaredati i dva mjeseca, pa da vidiš što napravi moto apstinencija :mrgreen:
Znam o čemu pričaš,živio sam u zemlji sniga 26 godina.
 
  • Like
Reactions: kronik and DADO+
Kad je snjeg,nije hladno,a ovdje i plus 10 sa Burom je kao minus 10...ispod plus 10 se ne vozim,kisa more da se dogodi,bura jedino usput,al da mi se na plus 4 pali zvjezdica,to mi nije potriba... ;)
 
Ja iz ZG koji sam naucio na hladno kad dodem zeni u Sinj ne mogu vjerovati sta malo bure napravi, toplo i vedro ali kao ono napravi fijuuuu uvuku mi se jaja u guzicu :(
 
  • Like
Reactions: singlica