KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Samo što Quantic nema sunčani vizir.
A i nemam pojma kakav je kalup, jel direktan nasljednik QV-Proa ili su mijenjali i kalup.

svi Arai imaju ovalni/ovalniji kalup..tako da tu razlike nema. Vizir se da kupiti i kao 'dodatna' oprema inace, tako da..
 
Kakav kalup imaju Caberg kacige?
Ima koji model sa long oval kalupom?


Nema..Imaju manju školjku od xs do m i veču do xxl. Jedino se model Sintesi radi u xxxl..To je za obdarene😁
 
svi Arai imaju ovalni/ovalniji kalup..tako da tu razlike nema. Vizir se da kupiti i kao 'dodatna' oprema inace, tako da..

Meni ta mala razlika između ovalnog i ovalnijeg kalupa ipak čini razliku, i to veliku.
Kacige koje imaju intermediate oval kalup mi uopće ne odgovaraju, zato i tražim long oval. A QV-Pro je baš bio taj long oval kalup.
Sad čekam da vidim recenzije novog modela, kakav kalup on ima.
Ali drago mi je da će se moći kupiti taj sunčani vizir, onda je samo pitanje kalupa. (y)

Nema..Imaju manju školjku od xs do m i veču do xxl. Jedino se model Sintesi radi u xxxl..To je za obdarene😁

:mrgreen:
Hvala na infu. (y)
 
s-l400 (4).jpg


Jel netko minja ovu crnu kopcu, radi se o viziru hjc kacige, model vizira hj 20m?
Puka mi pri padu kacige na pod :(
 
Meni ta mala razlika između ovalnog i ovalnijeg kalupa ipak čini razliku, i to veliku.
Kacige koje imaju intermediate oval kalup mi uopće ne odgovaraju, zato i tražim long oval. A QV-Pro je baš bio taj long oval kalup.
Sad čekam da vidim recenzije novog modela, kakav kalup on ima.
Ali drago mi je da će se moći kupiti taj sunčani vizir, onda je samo pitanje kalupa. (y)

ja bi' proba sa vitamin c terapijom..
 
  • Haha
Reactions: zrakoplovac
Nolan N91 Evo.. Bila akcija u Louisu,povoljno dobijao flip,sa sunčanim i umetkom protiv maglenja.. A prije toga imao full face HJC FG 15 Dragon,sa kojim sam bio prezadovoljan. Ali pošto nosim naočale,flip up je bilo logično riješenje. N91 Evo nije vrhunska kaciga,ali nije ni loša,sve radi funkcioniše,malo teža kao i svaki flip..
 
Ja sam sinoc narucio Schuberth C3 Basic i platio ju 1769 kuna. Jedva cekam da dode. E sad, imam pitanje! Zelim kupiti Pinlock i zbunilo me sa tim brojevima, 120-ja je najbolja? Budem to uzeo kroz skorije vrijeme.
 
Grafike talijanske zastave i engleske...ili bilo koje druge, ne idu na moju tintaru.


Moracu svratit vidit sta imas u ponudi...trenutno imam karbon crno bilu kacigu, koja se ne uklapa u boje motora...a tia bi bit usklađen!
 
Gdje su u HR moze kupit LS 2 kaciga, model mx470 neon zuta? Nista ne pronalazim priko neta...