MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Sreća se svima okrene, ali na kraju se sve nakako vrati ...osim Simoncelliu i ostalim koji tu šansu više nisu dobili :(

Rins je popušio vjerojatno titulu da nije bio poškodovan zglob na početku sezone, Calu su napravili rupu u podlaktici da mu lakše curi gnjoj i ipak nekako vozi, ...ajmo malo u povjest...Vale je izgubio titulu od Lorenza kad je pao i slomio nogu , Lorenzo je dva dana nakon loma ključne kosti vozio Assen, Sheen je imao 54 šarafa u nozi i peglao konkurenciju jbg… svima je bilo nešto u karijeri, nekima po nekoliko puta...

oporavit će se ;)


A Doohan??? Kaj je tek on sve krpao pa se vratio i osvojio titule. Njemu su i komande na motoru ispremještali da može voziti.
 
Sto bi se reklo o ukusima se ne raspravlja :mrgreen: (y)

al meni i dalje novi izgleda ko neka losa domaca prerada... tipa ko kad na SRADA-a nakelje rep od npr R6 (2006) pa ga dignu u nebo:ROFLMAO:
 
Treba vremena da se oko privikne, na prvu šok a onda vec polako neki cak i aktualni modeli pored njega izgledaju zastarjelo. Nikad ne podcjenjuj talijanski dizajn.... :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
A Doohan??? Kaj je tek on sve krpao pa se vratio i osvojio titule. Njemu su i komande na motoru ispremještali da može voziti.

Prije par dana sam citao neki tekst o Marquezu pa se i Doohanova prica provukla. Slomio se tocno kad i ja pa sam nesto pazljivije pratio. 😄 Uglavnom, kad bi ga mogli drogirati da govori samo istinu, bas me zanima da li bi i s danasnjom glavom razmisljao kao onda jer ono nije bila sportska ozljeda nego skoro amputacija.
 
Last edited:
Prije par dana sam citao neki tekst o Marquezu pa se i Doohanova prica provukla. Slomio se tocno kad i ja pa sam nesto pazljivije pratio. 😄 Uglavnom, kad bi ga mogli drogirati da govori samo istinu, bas me zanima da li bi i s danasnjom glavom razmisljao kao onda jer ono nije bila sportska ozljeda nego skoro amputacija.
Olanski likari, na zapadu je sve bolje :mrgreen: