Kawasaki Versys 650

Čekamo 1. servis pa da vidimo te ventile.. ;)

Zašto bi Dario kritizirao kvalitetu proizvodnje Kawasakija koji mu je biznis familiji?
Puca si u nogu..
Nema iskrenosti u servisu na licu mjesta, možda doma kao dobar prijatelj u 4 zida, a to se onda ne objavljuje javno da čovjek ne nadrlja.
Kawasaki bi raskinuo ugovor da saznaju da ih KMS ogovara vlasnicima za loš proizvod izvan Japana.
Zajedno su u dobru i zlu.. ;)

Bla bla... Dakle što konkretno ne valja na modelima kawe koji su proizvedeni na Tajlandu?
 
U redu.
Svijet još ne shvaća da Kina i sl. ekipa nisu Katica za proizvodnju svega na svijetu.
Ovakav sistem nije dugoročno održiv jer matične zemlje tih kompanija imaju hrpu nezaposlenih radnika.
A odbijam surađivati s kompanijom koja zarađuje 70% profita na meni kao potrošaču i Kinezu kao proizvođaču a prije npr. 10 god. je bio Made in Japan pa im je profit bio npr. 40%.

kupi fantica
 
  • Haha
Reactions: neven
Da ga jebes ne znam koja marka i premium uvijek ce se naci primjerak sa losim ventilima, getribom i sto ja znam. Puno je vise zadovoljnih nego nezadovoljnih.
 
  • Like
Reactions: keed
Ne vidim da je išta napisano ili potkrijepljeno o konkretnim nedostacima modela proizvedenih na Tajlandu...

Imam model 2011 (made in Thailand), 60.000km, no problemo :) (no abs)
 
  • Like
Reactions: keed
Pozdrav. Zna li netko gdje bi mogao dobiti ovakav vizir osim na navedenom linku. Tražim povoljniju cijenu:

Ako slučajno netko prodaje polovnog bio bi zahvalan za info
 
Tesko da ce biti polovnog,imas toga na aliexpresu,svasta,potrazi... :)
 
Što se tiče kofera, volio bih imati bočne radi balansa i više prostora,a nije isključen niti onaj centralni , polovne ne nalazim a novi budu od 3000kn na dalje... Možda bih uzeo i veliki centralni u koji stanu dvije kacige ali me zanima koliko se osjeti kad se napuni stvarima na upravljivosti? Ako ima tko koji pametni komentar neka ubaci osvrt, ili da radije cekam bocne, u tom slucaju bih odustao od centralnog
 
Ako ti je jedan kofer u koji bi stale 2 kacige dovoljan, kupi centralni, ionako je na sredini motora, ok, bit ce teziste motora nesto vise (pricamo o par kg tezine), ali to na versysu nije problem, nije to RR koji se vozi "na koljenu" tako da ne vjerujem da ces ga uopce biti svjestan.

Ako ti nije dovoljan, onda i njega i bocne, ali racunaj da si sa bocnima bitno siri pa da nebi bilo iznenadjenja kod provlacenja. Ja si bocne nebi mogao zamislit u ZG, prakticki bi bio osudjen vozit u kolonama, a bez njih uredno izmedju.

Btw, na Z900 (kao i na Z750) imam Kappa kofer od 35 litara (niej prevelik) i uopce ga ne osjetim na motoru, ni kad su brzine vece od onog sto Versys moze postic u idealnim uvjetima.

 
Last edited:
  • Haha
Reactions: t0malito
Ako ti nije dovoljan, onda i njega i bocne, ali racunaj da si sa bocnima bitno siri pa da nebi bilo iznenadjenja kod provlacenja. Ja si bocne nebi mogao zamislit u ZG, prakticki bi bio osudjen vozit u kolonama, a bez njih uredno izmedju.

Ma to mi je dodatak kad idem na par dana negdje da stane nesto stvari, posto ide i suvozacica nekada onda bi mi dobro doslo jos prostora, a po gradu ionako ne palim motor a i ako moram snadem se za ruksak ili vezanje kacige na motoru... Imam hepco torbe 2x22l tekstilne, uvijek bi bile pune dok se stavi voda,jedan gablec i nesto robe, a mislim da onda mi taj kofer nece smetat ako stavim lakse stvari u njega😁
Jao, draze mi je bilo dok nisam presao taj prag sa nakeda 🤨
 
Što se tiče kofera, volio bih imati bočne radi balansa i više prostora,a nije isključen niti onaj centralni , polovne ne nalazim a novi budu od 3000kn na dalje... Možda bih uzeo i veliki centralni u koji stanu dvije kacige ali me zanima koliko se osjeti kad se napuni stvarima na upravljivosti? Ako ima tko koji pametni komentar neka ubaci osvrt, ili da radije cekam bocne, u tom slucaju bih odustao od centralnog
Evo ti moj u punoj ratnoj spremi 😁
 

Attachments

  • IMG_20170909_102538.jpg
    IMG_20170909_102538.jpg
    247.5 KB · Views: 84
  • Like
Reactions: Snecer
Meni je dosta centralni kufer,52 lit,stanu dvi kacige u njega,a i sitnica,te na njega stavim vricu i natrpam je robom,sasvim dovoljno...bez bocnih kufera,u voznji ne osjetim promjene. :)
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Što se tiče kofera, volio bih imati bočne radi balansa i više prostora,a nije isključen niti onaj centralni , polovne ne nalazim a novi budu od 3000kn na dalje... Možda bih uzeo i veliki centralni u koji stanu dvije kacige ali me zanima koliko se osjeti kad se napuni stvarima na upravljivosti? Ako ima tko koji pametni komentar neka ubaci osvrt, ili da radije cekam bocne, u tom slucaju bih odustao od centralnog
Imao sam centralni od 53, bez problema sam strugao fuzice sa njim
 
Naravno sve zavisi i koji je motor, recimo Z 650 koji je 30kg lakši i ima drugacije raspoređenu masu bi sigurno osjetio da mu je volan dosta laksi,ali posto versys ima onu naljepnicu za pumpanje guma sa prtljagom i suputnikom onda nema brige 😁