Yamahe kojima je 2020. zadnja

Koji proljevitis od komentara.

Kme kme. Vozimo motore. Neš ti lifestyle-a
 
  • Like
Reactions: R3nchi
Ne treba generalizirati jer nas ima svakakvih. Na kraju boli me kurac tko vozi, volim i one sa najnovijim motorom i one sa losim jer i ja sam jednom bio sa losim motorom. Jbg nema svatko love i vozi po svojim mogucnostima. Zao mi je gledati zapustene motore jer vlasnika boli kurac ali ima i onih koji nemaju pa voze sto mogu. Uostalom glupo se zamarati sa pizdarijama.
 
Ovi sto glume neke moto gate keepere su mi najaci..
Gledam opise vozaca..Sta ima lose ako nekog drzi motociklizam par sezona (pa skuzi da je to skup hobi i vrlo opasan) , meni su najjaci ljudi koji prosudjuju i osudjuju druge zbog neceg sto nema ama bas niakvog utjecaja na njih same.. Jel si kupio gsxra za kave? ok nek si. Jel si kupio bhmw gs 1200 da se vozas po gradu? nek si.. tvoje supare..Imas pravo da ih trosis kako oces.. Meni su jaci ljudi na 15k € vrijednoj masini a ima kacigu iz metroa..

Ja u svojih 9g imanja versysa bio na 3 moto susreta ( to meni sve cobanizam) i nisam nikada dobio poriv za jedan od 7 osjeckih moto klubova da se uclanim..

Kupio si na kraju skuter uzivam i gradskom vozikanju i li bo me za sve ..

Motor je moj gust ,gust samo za mene..
 
Vidiš meni su bolji oni koji žive u zabludi i mašti. Da ne kažem lažu sami sebe. Čak mogu reći da sam im malo i zavidan.
Pogledaj si zadnje dvije rečenice.
 
Ja u svojih 9g imanja versysa bio na 3 moto susreta ( to meni sve cobanizam) i nisam nikada dobio poriv za jedan od 7 osjeckih moto klubova da se uclanim..
Jedan dio motorista su cobani. Na moto susret mi nikad nije palo na pamet ici niti se uclanit u neki od klubova.
Većinom kad slušaš ekipu je to sranje jedni po drugima i spika moj motor je najbolji a svi ostali su smeće.Ko djeca.Ista prica ti je tu na forumu.
Svi su neki Rossi tipovi a naprave 2000 km godisnje
 
  • Like
Reactions: Butko