Molim za iskrenu pomoc oko odabira motora!!! Unaprijed zahvalan.

motor se kupuje srcem, pod broj jedan.
svi nabrojani motori su ok, sve ostalo su nijanse.
vozim motore 50+ godina. vozio sam versysa, vstroma i tracer 700 (od prijatelja bikera) .
vozim super tenere xt 1200. ozbiljno razmišljam kupiti novi tracer 700 model 2020.
kupi što ti se najviše sviđa, vodi brigu o servisiranju.
ivan
 
Yamaha nova mi je ubjedljivo najljepša i najjaca po performansama, a najzastupljenija je i u pogledu ovlastenog servisiranja kod nas, Honda i Kawasaki mogu parirati, ali ok, dok Suzuki ima najslabiju mrezu...Licno se dvoumim izmedju nc750x, (mada me nervira dct mjenjac) i tracer 700....za suzuki imam najveci popust jer je Betanija zastupnik kod nas za Land rover, a tamo mi stari sada kupuje auto, ali nemaju nikakve moto opreme... Ne znam ni sam😅 probao sam tr 900 gt i top je kao ladja, 700 nisam probao..
 
Bil je davno igra preko telefona na tv-u.Hugo se zvala
Pa je islo ovako.....izaberi jedan sigurno ces pogrijesiti...😂😂😜
Zasto bas novi motor
Sta fali koju godinu star......
Ako pare nisu problem lipo 900-1000 ccm i “mirna bosna” 😂😜🤪
 
Brate nisam vozio 9 godina i 7 mjeseci, ali nikako😅😅😅... Prije 10 dana sam probao tracer 900gt..
 
Brate nisam vozio 9 godina i 7 mjeseci, ali nikako😅😅😅... Prije 10 dana sam probao tracer 900gt..

Od svih koje si nabroja meni bi najviše odgovara V-STROM ... pouzdan koncept i mašina ... provjeren i za duga putovanja sa putnikom ... i ima taj dojam "velikog motora" ... Tracer i Versys su isto dobri motori ali malo koštunjavi za moj ukus.

Eto osvrt sa moje strane (y)
 
Yamaha nova mi je ubjedljivo najljepša i najjaca po performansama, a najzastupljenija je i u pogledu ovlastenog servisiranja kod nas, Honda i Kawasaki mogu parirati, ali ok, dok Suzuki ima najslabiju mrezu...Licno se dvoumim izmedju nc750x, (mada me nervira dct mjenjac) i tracer 700....za suzuki imam najveci popust jer je Betanija zastupnik kod nas za Land rover, a tamo mi stari sada kupuje auto, ali nemaju nikakve moto opreme... Ne znam ni sam😅 probao sam tr 900 gt i top je kao ladja, 700 nisam probao..
Vidim da ti lova nije problem, onda si kupi taj što si probao tr 900 gt, brzo ćeš se priviknuti
 
Yamaha nova mi je ubjedljivo najljepša i najjaca po performansama, a najzastupljenija je i u pogledu ovlastenog servisiranja kod nas, Honda i Kawasaki mogu parirati, ali ok, dok Suzuki ima najslabiju mrezu...Licno se dvoumim izmedju nc750x, (mada me nervira dct mjenjac) i tracer 700....za suzuki imam najveci popust jer je Betanija zastupnik kod nas za Land rover, a tamo mi stari sada kupuje auto, ali nemaju nikakve moto opreme... Ne znam ni sam😅 probao sam tr 900 gt i top je kao ladja, 700 nisam probao..
Pa nisu svi NC 750 sa DCT-om. DTC je opcija. Ima i sa manualnim mjenjačem.
 
To su sve dobri motori, uzmeš onog kojemu te srce vuče i ne možeš pogriješiti.. Ja bih samo Harleya isključio iz izbora.. To mi je motor prepun ograničenja..Nije ga ubila neka snaga, nije za dvoje, zamoran način sjedenja.. Dobro izgleda i to je to...Ne znam zašto ti je u užem izboru, s obzirom na nabrojanu konkurenciju..
 
Brate nisam vozio 9 godina i 7 mjeseci, ali nikako😅😅😅... Prije 10 dana sam probao tracer 900gt..
Na APN-u sam živio.
Velike nisam vozio nikad osim prije 25 godina đir od frenda.
A cca 15-18 zadnijh godina nisam ni sjeo na nikakav motor.
I prije 4 g. sam kupio motor 849ccm. Vozim ga kolio se osjećam ugodno.
Boli me papak za sve. Ja uživam.
Nemoj se ograničavati. Kupi što ti se sviđa. Ako budete dvoje na motoru ne gledaj ispod 700.
 
  • Like
Reactions: BradatiGad
To su sve dobri motori, uzmeš onog kojemu te srce vuče i ne možeš pogriješiti.. Ja bih samo Harleya isključio iz izbora.. To mi je motor prepun ograničenja..Nije ga ubila neka snaga, nije za dvoje, zamoran način sjedenja.. Dobro izgleda i to je to...Ne znam zašto ti je u užem izboru, s obzirom na nabrojanu konkurenciju..
Kako to mislis zamoran način sjedenja? Sjednes, ispruzis noge, ispruzis ruke, ledja ravna... :cool:

Kod Harleya bi gledao Softail standard ili Dyna neki. Bolje koju godinu rabljen nego taj to...