NINJA - generalni topic

ja sigurno nisam ništa dijelio, niti bilo ko iz mojeg kraja, radi mene, mogli su vas osvojiti i srbi ili turčini..
 
  • Like
Reactions: Matek
Dosli ste dijeliti nasu zemlju sa srbima i sad ste ljuti sto cemo vam sve uzet, ne samo forum. Mi cutimo, ali Velika Bosna je cilj. Evo mene u Prigorju lol.. Strsim ko govno u puncu.

kamo sreće da ćutite...


s teme o muškim motorima na partizane i ustaše puj puj puj….
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Nero and MOONSHIELD
da malo userem temu..

20200408_113016.jpg
20200408_113034.jpg
 
  • Like
Reactions: mrgud-
Lako za srbe i zemlje, a i zato šta ne kužim kurca šta je napisa (osim da će napeglat moona po paku, a to se nadam da sam krivo preveo), al zašto si zamijenio pravi motor za kwaku?
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
jer Kawasaki jede motor svaki..... i to je motor za seljake... ko i škoda auto....
 

Attachments

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    158.1 KB · Views: 99
  • paka.png
    paka.png
    860.3 KB · Views: 104
to je samo jedna malo brža dionica...
(Paka)
brusi se vuhima na ovoj dionici... al mi brusimo samo pivske flašice pred dućanom jer ne znamo voziti
 

Attachments

  • Capture mm.PNG
    Capture mm.PNG
    43.9 KB · Views: 106
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Za kontinentalnu hrvatsku je preporuka i Kumrovec-Klanjec-Tuheljske, ko voli 140+ zavoje. Paka mi nikad nije sjela, makar se da rastegnut

To se prodje za 2 minute, da, ok je taj komadic ceste iako zna biti murije, al obzirom da je kratka dionica, jednom proc prije "civilno" da se vidi jel murija radarira pa ako ih nema, par puta dok na dojavu ne dodju :mrgreen:


(samo je problem kaj tamo sleperi znaju sijec zavoje, dozivio par puta, a kroz zavoje se ne vidi zbog konfiguracije terena)
 
Za kontinentalnu hrvatsku je preporuka i Kumrovec-Klanjec-Tuheljske, ko voli 140+ zavoje. Paka mi nikad nije sjela, makar se da rastegnut
Baš da su 140+ i nisu. Jedino onaj dio od Zaboka do Tuhelja.
Od Kumrovca pa do spuštanja za Tuhelj je super, ali je prekratak za jedno 100km :mrgreen:
I sranje je kaj su po bregima vinogradi pa da se ne nađe koji traktor.

Za 140+ je bolja brza cesta od Krapine do Macelja
 
Ja se upravo vratio sa suda u Klanjcu pa se eto prisjetil dionice :mrgreen:. Meni je cesta ok za par put gore dole i na pivu i klopu k Tuđmanovi hiži, il prek u Gaj. Puno više od toga tu gore ni nemamo od ovih spomenutih, eventualno Đurmanec-Hum na Sutli je ok.
@+marek+, nisu naravno baš svi zavoji, ali otprilike nekakav takav tempo se more držat, uz popriličan rizik.
 
Ne se sekiraj ,optički od 0do10 ,dobar 8,5., tehnički i mehanički 9.Dato mu je kaj je trebalo .Malo ih je u ponudi ,a i švapski oglasi za takvo stanje ne odskaču puno.Realno 3500,za mene niti centa više .Kak sam rekel Mateku ,se prek tri i pol je Akrap plus Matris i lajtunzi za bremzu.