Suzuki V-Strom 650 XT

Vidi u Motpexpert Split, kod njih često ima stromova, možda ima nešto što bi ti odgovaralo. Oni se bave uvozom, sve ti riješe i ne moraš se ničim zajebavati. I što je najvažnije ful su korektni, ja poznam bar 15-20 ljudi koji su kod njih uzeli motor i svi su zadovoljni.
Ništa te ne košta nazvati
Gledao sam i kod njih, ali budžet mi je ograničen 😏. Ovaj iz Slo mi je na gornjoj granici budžeta, trebao bi me izači 4300€ na cestu.
A kaj se tiće unosa motora, prošle godine sam napravio unos svog horneta iz Belgije, pa mi je procedura poznata.
 
Gledao sam po njuškalu, ali nisam ovaj u Slo mi je zapeo za oko.
Dobar,sve ima...ako ti je cijena OK,kad sve izracunas...uzimaj..., ili za te novce ovdi uzeti istog,mrvu dodati,mozda i mladjeg i registriranog godinu dana,a i provjerenog...,u svakom slucaju,neces pogrijesiti,stvar izbora i Sholdi... ,jedino mozda sto bi bilo dobro da ima ABS... ,to me pecka malo... (y)
 
  • Like
Reactions: sski001
Dobar,sve ima...ako ti je cijena OK,kad sve izracunas...uzimaj..., ili za te novce ovdi uzeti istog,mrvu dodati,mozda i mladjeg i registriranog godinu dana,a i provjerenog...,u svakom slucaju,neces pogrijesiti,stvar izbora i Sholdi... ,jedino mozda sto bi bilo dobro da ima ABS... ,to me pecka malo... (y)
Nisam našao kod nas ništa takvoga. Sve kaj sam vidio je preko budžeta 🤨.
Ako netko prodaje... 😁
 
e,sad...neznam s kakvim budzetom raspolazes,al razumijem u potpunosti te slatke brige,nije lako,a tia bi ga...onda se strpi jos,ustedi,pa uzmi Stroma sa ABS_om,imas ga i od 2008 god., al vec sam ti rekao,da taj zadnji muski Strom,je naj. onaj 2010 i zadnji 2011 god.... ,tu nemores gledati u 1000 eur.neke razlike,a ako si pravi kupac,pusti nabijene cijene na Njuskalu, nazovi vlasnika i sve se dogovorite... (y)
 
  • Like
Reactions: sski001
Pozdrav svima,
u potrazi sam za Vstrom 650, nov sam na forumu i nov općenito u svijetu motora. ako netko zna stranice za pronjuškati oglase pa da ih podjeli, biti ću zahvalan.
Za sada trazim samo po njuškalu, autoscout.de i mobile.de.
Ideja mi je kupiti Vstrom 2017. i mlađi.
 
Pozdrav svima,
u potrazi sam za Vstrom 650, nov sam na forumu i nov općenito u svijetu motora. ako netko zna stranice za pronjuškati oglase pa da ih podjeli, biti ću zahvalan.
Za sada trazim samo po njuškalu, autoscout.de i mobile.de.
Ideja mi je kupiti Vstrom 2017. i mlađi.

Odlican izbor (y)
 
Kontaktiraj nick @Paf On je suzuki v-strom savjetnik sa licencom od gazde suzukija
Dobra vecer svitu,pa zna covik da oce kupit pravi motor,nek se javi slobodno...evo ja sam malo odmoria,naravno poradi ovih 3-4 uvik istih bogomdanih sveznalica,al povjest je dokazala da losem kuhcu sve smeta,a dobrom nista... pozdrav di god bili ... :)
 
Kako mislite "kuki"? Nov sam u ovome pa ne znam. ako mi možete pobliže objasniti.
Šala , kad neko prodaje nesto na forumu prvo je pitanje da li ima kuku..ali ti bob iz att split moze tocno odgovoriti na tvoje pitanje
 
Pitanje jedno. Koja je razlika između V strom 650 XA i XT? naravno osim u slovu...


E...XT za razliku od XA modela koji ima alu felge ima žbičane felge, plastičnu zaštitu motora i štitnike ruku..Druge su i kombinacije boja..To je jedina razlika. Sve ostalo je isto...
XA model košta 66.490, a XT 71.490 kn..
 
E...XT za razliku od XA modela koji ima alu felge ima žbičane felge, plastičnu zaštitu motora i štitnike ruku..Druge su i kombinacije boja..To je jedina razlika. Sve ostalo je isto...
XA model košta 66.490, a XT 71.490 kn..
Moj strom je 2018.g, crn je sa sivim crtama na rezervaru (na boku) imam žbičane felge crne, zaštitu motora i štitnike ruku. dobio sam uputsvo i garanciju s njime na kojima piše DL 650 A/XA. A na stranicama ovlaštenih prodavatelja vidim da je u ponudi XT, pa mi ništa nije jasno...
 
Moj strom je 2018.g, crn je sa sivim crtama na rezervaru (na boku) imam žbičane felge crne, zaštitu motora i štitnike ruku. dobio sam uputsvo i garanciju s njime na kojima piše DL 650 A/XA. A na stranicama ovlaštenih prodavatelja vidim da je u ponudi XT, pa mi ništa nije jasno...
Moj ima oznaku XT.,smatram da je oznaka XT mozda ipak da je malo vise prilagodljiviji za u šumu,ili u planine,jer sam imao prije njega 650 DL.2011.,i velika je razlika voznje van asfalta...a po asfaltu sve normalno...iako smatram da i taj XA,moze isto sve,moozda ovaj XT.ima malo teze tegiće na volanu poradi vecih vibracija van asfalta,a i skuplji je 5-6.tisuca kuna...al sve je to stvar iskustva i voznje...,al da imam i taj XA...nema greske za Stroma...uzivaj samo ...
 
Ukratko, netko Vam je prodao XT sa dokumentacijom od A i to je sve.. ;)
 
Last edited:
XA ili XT je ista stvar..To su isti modeli...X oznaka je kod modela sa žbicama, a A je oznaka kod modela s alu felgama. Nekad je na web stranicama Suzukija pisalo XA, a nekad XT, pa je to zbunjivalo ljude..Ista stvar je🙂
Knjižica uputstva je ista za oba modela.
Žuti na slici je XT(XA), a sivi A model..
 

Attachments

  • 20210204_075441_copy_1000x1333.jpg
    20210204_075441_copy_1000x1333.jpg
    239.4 KB · Views: 58
  • 20210204_144007_copy_750x1000.jpg
    20210204_144007_copy_750x1000.jpg
    235.8 KB · Views: 57
Last edited:
  • Like
Reactions: diesel power
taman sam krenuo pisati elaborat ali Bob Rock je sa zadnjim postom sve rijesio.

No cisto da nacrtamo ako netko jos nije shvatio;

DL650 dolazi u dvije varijante opreme. Stantard (DL650A) i XT (DL650XA)

Slovo A se koristi za sve modele koji imaju ABS (standardna oprema od 2013.)

Razlika u standardnom paketu opeme i XT-u je ta sto XT ima zbicane kotace, stitnike za ruke i plasticnu ralicu tj "bug spoiler"
 
Last edited: