Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Novi Tuono?

:unsure:
 

Attachments

  • IMG_20210114_220249.jpg
    IMG_20210114_220249.jpg
    96.6 KB · Views: 140
30min a nije ni provozao taj tuono nabuđen sa ohlinsom i rekal par pametnih.
Sta si u procesu rješavanja bavarca i prelaziš na talijansku egzotiku :mrgreen:
Nadam se da ne, ušao sam u životnu etapu u kojoj nemam živaca za nepotrebna sranja. :mrgreen: Iako nikad se ne zna, znaš onog malog seronju s ramena koji tu i tamo šapne da mu je dosadno? Pa kad se budeš rješavao svog talijanskog poluproizvoda, ćemo na biru... :ROFLMAO:
 
Nadam se da ne, ušao sam u životnu etapu u kojoj nemam živaca za nepotrebna sranja. :mrgreen: Iako nikad se ne zna, znaš onog malog seronju s ramena koji tu i tamo šapne da mu je dosadno? Pa kad se budeš rješavao svog talijanskog poluproizvoda, ćemo na biru... :ROFLMAO:
Po meni, svaka Hr bajkerska obitelj bi morala imat bar jedan Tuono, tako da di ga za sad ne mogu prodat :mrgreen:
Osim ako @DiAbLeRo ne odluči kupit novi V4 factory, a meni prodat svoj V4 factory za 5000€, pa ti ja mogu svog prodat za 5000€ :mrgreen:
 
I tako, na 40014km brtve poklopca ventila koje su slinile, dovoljno su me naživcirale pa ih naručil, zamjenil, a usput pogledal i ventile. Ne znam kako, ali svi ventili su unutar specifikacija i nema potrebe štelanja. Usput stavil nove svjećice i montiral novi set svetog Mitas TF.
Prošle su bile montirane na 33750km, što ispada da su prošle 6264km prije nego su postale ćelave.
Legalnu granicu su dostigle prije sigurno 600, 700km, ali pošto je zima, ja škrt i škrban ko bodul, imam vjeru u Mitas grip, reko bit će dobre do ćelavog. Ne znam, ili je ovaj set bio mekša smjesa, ili sam se ja udebljao pa mi ruka postala teža na gasu ili sam jednoatavno zapisao km kad sam promjenio gume pa je izračun točan u km, ali trajale su manje od prošlog seta.
I tako, živi bili i vozite se i zimi, puse i pozdravi.
P.S. jedina stvar koju bi još eventualno zamjenit su prirubnice usisnih tijela koje su od starosti lagano izvana popucale, ali pomalo.
20210127_165239.jpg