Ducati Streetfighter 1098 S

ovo je najružniji auspuh koji je ikad itko stavio na dukca, sretno s prodajom :mrgreen:
 
Svako moze pisat sta zeli, ali Streetfighter S i dalje jako dobro drzi cijenu ako je u dobrom stanju.
 
  • Like
Reactions: dermat
Auspuh, auspuh, auspuuh!

Radec paralelu sa apriliom i njenom nepodnosenju malih i kratkih auspuha, posljedicno tome unistavanje ispusnih ventila...
Bilo bi zanimljivo vidjeti u kakvom su stanju ispusni ventili i koliko snage gubi...
 
nece ventilima nista biti,a sto se snage tice,negubi,nego dobiva,jer ispusni plinovi lakse i brze izlaze van.

malo je auspuh neobican,ali se meni svida,dobro stoji na tom motoru.👍
 
daj nemoj se blamirati..kužim da nemaš ukusa, ali svoje (ne)znanje zadrži za sebe
 
Auspuh mi se cini kao da se odlomio pri padu xD izgleda kao auspuh od neke barke..bode u oci ajme steta ovakvo remek djelo od motora unistit
 
Citao komentare o auspuhu i dobro se pripremio prije otvaranja linka, al opet me toliko sokiralo, cak vise nego kad na svojoj apriliji ubodem ler dok je upaljena...
 
bump, bump... :mrgreen:

:unsure: imao sam nešto sl. pa me zanima;
jel' ima neki link (YT) za zvuk kako se čuje?

(možda, ali samo možda; pomogne prodaji - ipak je to Ducati :mrgreen: )
 
ovo je veći horor čak i od onih 0,33 limenki austin racing i sc projecta, oči me peku

1611124927736.png
 
Posto znam da si ga imao, u cemu je toliki problem po tvom misljenju, pa da mu nista ne pomaze
Ne valja racing ECU, koji je iz tvornice napravljen za takvu kombinaciju (tvornicki termi, filter i taj ECU), i trebao bi bit kako treba(zato i dobiješ novi majku mu).Ne valja u smislu da ima veliku rupu od cca 2-4000 rpm, i onda kada krene, ode ko lokomotiva.

Jednom sam ga ugušio toliko da sam se skoro iskrcao s njega, skupa sa zenom :mrgreen: Zaboravi da si s tim motorom u krivoj brzini. :mrgreen:

Rješenje je složit custom mapu kod nekoga na stolu.

Sve u svemu nevjerovatan bajk, i uzo bih ga opet bilo koji dan. Ne doduse ovaj iz oglasa:mrgreen:


Kvaliteta izrade i briga oko detalja su na visokom nivou :mrgreen:
Sad usporedi to sa šupljom cijevi iz Slovenije :ROFLMAO:
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD