NINJA - generalni topic

dali je moguce malo osvjecit kompletan top da izgleda ko na mjestu naljepnice

s obzirom da me prcate, ocito se ne moze :unsure:

Sretno! ;)




 
Last edited:
  • Like
Reactions: Zek@n
Jos jedan pokazatelj silne akrapovic kvalitete, zalosno za jedan od najboljih ako ne i najbolji na trzistu
 
svaki karbon (odnosno bezbojni lak na njemu) s vremenom apšisa, imaš i na svojoj apriliji pa pogledaj kako ti komadi izgledaju nakon 20 godina
a kako nebi šuplja cijev koja je stalno pod opterećenjem i izložena svim vremenskim prilikama i neprilikama, a nakon nekog vremena postane i porozan, ali sve se da riješiti..
 
da, ja sam isto malo iznenaden kvalitetom, ali dobro, ko zna koliko je motor s tim akrapovicem bio na suncu, koliko se jako peglao da pozuti. ma pitam vas cisto da vidim dali je netko to radio. jer na netu, svasta nades. maslac od kikirikija da mazu isto
 
da, ja sam isto malo iznenaden kvalitetom, ali dobro, ko zna koliko je motor s tim akrapovicem bio na suncu, koliko se jako peglao da pozuti. ma pitam vas cisto da vidim dali je netko to radio. jer na netu, svasta nades. maslac od kikirikija da mazu isto


Da + tko zna i koliko km se prešlo s njim. Vuna možda pogorena. Mijenjana nije sigurno
 
nindže svih godišta ujedinite se .... kafane svih vrsta otprite se ....
 

Attachments

  • 20210120_162102.jpg
    20210120_162102.jpg
    381.9 KB · Views: 109
  • 20210120_164034.jpg
    20210120_164034.jpg
    208 KB · Views: 108
lidl tanktorba musthave svakog "bikera" koji drži do sebe....
krčme ne delaju... a pive se negdi moraju voziti... pajdiću na sedmici v bunker staneju pive... meni ne....
 
varaždinsko more....

moral sam probat dal ide na zadnji cener.... to mi bil prvi đir
 
to malo kaj sam probal ima dobar potisak riče se u prvoj drugoj i trećoj.... sc57 kojeg sam dost vozil je mali pitomi mujcek za kwaku
 
  • Like
Reactions: prpa and go-go