Pretvarač inverter 24 V-220 V

Možda ovo sve buda i korisno onima što hoče kupit vikendice .Nadam se da je tako i da nije sve uzaludno napisano.Poz.Nepopravljivi optimista.:mrgreen:(y)
koje si uzimao vjetrenjače od artasa?
 
  • Like
Reactions: barba
Hvala . Pošto imam namjeru uzet Hep-ov priključak ovo lito ,moram se snači sa nečim jeftinijim.Največi problem je u tom što kad se nešto iskopča moji su u panici i zato ja ne mogu ni u đir sa motoron. A to je največa kazna za nepopravljivog motociklistu. :mad: :mrgreen:
Sve 5, ovo je što ja imam i što mogu. Hep je ipak sigurno rješenje, mada ako je ovo do sad funkcioniralo, u godinu dana ti si isplatiš novi inverter bez problema.
 
  • Like
Reactions: barba
Zašto bi se zafrknuo? Victron energy je prije cca 2 godine uveo 60 mjeseci jamstva na proizvode.
Ovo je cijena sa PDVom i ekstremnim popustom :D
bit će je gledao krive dućane,prekupce
 
  • Like
Reactions: ropee
Sve 5, ovo je što ja imam i što mogu. Hep je ipak sigurno rješenje, mada ako je ovo do sad funkcioniralo, u godinu dana ti si isplatiš novi inverter bez problema.
Znam .Hvala ti. Ja sam več 23 god s tim u hodu i sve mi je poznato,manje više.
 
  • Like
Reactions: ropee
Barba, pa zar stvarno ?!? o_O
Deni,pravi problem je taj što ja sad ne mogu dalje od 25 km od kuče jer ako oni ostanu bez struje ja moram hitno natrag.Ovako ču uzet Hep-ov priključak pa ako se nešto dogodi oni mogu samo okrenut glavnu sklopku na mrežu i sve Ok. Ja miran i 300 km od kuče ,motorm naravno. (y)
 
Deni,pravi problem je taj što ja sad ne mogu dalje od 25 km od kuče jer ako oni ostanu bez struje ja moram hitno natrag.Ovako ču uzet Hep-ov priključak pa ako se nešto dogodi oni mogu samo okrenut glavnu sklopku na mrežu i sve Ok. Ja miran i 300 km od kuče ,motorm naravno. (y)
Vrlo loša izvlakuša ... :cautious:

Priznaj da si izgubio bitku sa vjetrenjačama .. :D
 
Vrlo loša izvlakuša ... :cautious:

Priznaj da si izgubio bitku sa vjetrenjačama .. :D
Nije izvlakuša jer ni vrime nije za vožnju. :mad: :mrgreen:Nisan je izgubija ,samo san je malo primistija.Ove sedmice postavljan nova krilca,8oo kn a carina još 420.Ne pridajen se a moj konj je još pri snazi.I koplje.😂😂😂(y)
 
  • Like
Reactions: strasilo
Prvi put kad u Dalmaciji ostaneš bez struje u autu ili motoru ( 😂 ) ja ču ti doniti u škartocu jedan kg gratis.😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Nero