Pozdrav junaku iz Vukovarske

Ko se po metropoli puno vozi autom , pogotovo ako često parkira van garaže ( a i to više nije sigurna opcija ) , a želi imati neogreban auto sretno mu bilo. Izgrebana i izlupana vrata , ogrebani branici , to je tu pod normalno
Jučer dva lančana , u jednom četiri a u drugom pet vozila , jedan terenac je skoro skuter lansirao s mosta , autoškole su za ...jel , dostava je pun grad ...naviknite se na kaos

U konacnici, to je nebitno.
Njegov postupak je bitan.

I sam si došao do tog zaključka :mrgreen:
 
Uf koliko nelogicnosti u jednom postu

1. Kakav je to bajker koji padne dok stoji na semaforu?

2. Zasto vozit enduro po gradu?

3. Zasto bi netko kupio smarta?

4. Zasto zena vozi?
 
Ko se po metropoli puno vozi autom , pogotovo ako često parkira van garaže ( a i to više nije sigurna opcija ) , a želi imati neogreban auto sretno mu bilo. Izgrebana i izlupana vrata , ogrebani branici , to je tu pod normalno
Jučer dva lančana , u jednom četiri a u drugom pet vozila , jedan terenac je skoro skuter lansirao s mosta , autoškole su za ...jel , dostava je pun grad ...naviknite se na kaos



I sam si došao do tog zaključka :mrgreen:

Ma sve je to jasno, znamo kakav je promet u Zagrebu. Ali, dvaput sma dozivio da na parkingu nađem auto sa zataknutom vizitkom pod brisacima i porukom da mi je taj i taj ogrebao auto i da mu se javim da rijesimo naknadu stete. S jednim isao na osiguranje, sve rijesili prema proceduri. Drugog sam nazvao i zahvalio mu, ostecenje poliranjem sanirao sam. To je za mene fer postupak i sam bih tako ucinio.
I zato mi je krivo da se kolega nam motorist ponio na tako jadan nacin.
Tak da je moj konacni zakljucak: Da, ima pizduna među motoristima puno vise nego li se cini na prvi pogled.
 
Vjerojatno je tako.👍
 
Meni je u ovoj priči zanimljivo da se ljudi koji imaju motor svrstavaju u neku grupu ... što je najgore, oni koji imaju motor ga svrstavaju po defoltu u grupu dobrih ljudi, a oni koji nemaju motor ga svrstavaju po defoltu u grupu loših ljudi ... :D
 
Idejno rjesenje:
GS lezi na cesti naslonjen na desni cilindar i vlasnik pored njega s pogledom
prema semaforu.
Smarta zanemarujemo zbog kompozicije.
 
Mitas....
Birtije ne rade...
Loče se po razno raznim ugibalištima...
Nije ni čudo da se sranja događaju...
 
Meni je u ovoj priči zanimljivo da se ljudi koji imaju motor svrstavaju u neku grupu ... što je najgore, oni koji imaju motor ga svrstavaju po defoltu u grupu dobrih ljudi, a oni koji nemaju motor ga svrstavaju po defoltu u grupu loših ljudi ... :D
A sta bi reka za skuterase
Svrstavaju ih u pedere i pickice
Motorista domoljub Hrvat visok lijep i plav a skuteras guba,peder, antihrvat,grbav,crn
 
  • Haha
Reactions: hondimir
A sta bi reka za skuterase
Svrstavaju ih u pedere i pickice
Motorista domoljub Hrvat visok lijep i plav a skuteras guba,peder, antihrvat,grbav,crn

Samo oni skuteri sa akrapovic supljom zvijeri tuniran u moto freaka
 
Skuteri su za dostavu hrane. :unsure: