Viking Biking Tour 2016. - NordkappA do poda!!!

Sretna nam godišnjica!!!

:mrgreen:

Sent from my MI 5 using Tapatalk

 
Nekako sa sjetom gledam ovu temu, skroz mi žao što su slike nestale jer je Postimg servis promijenio ekstenziju ali koliko vidim slike su još na njihovom serveru. Uz malu preinaku mogu opet biti vidljive ali više ne mogu editirati stare postove... Treba samo ekstenziju u postimg.org promijeniti u postimg.cc. Može li netko od administratora/moderatora to učiniti na starim postovima?

Pliz? Priti pliz?

:moli:
 
DiAbLeRo said:
Nekako sa sjetom gledam ovu temu, skroz mi žao što su slike nestale jer je Postimg servis promijenio ekstenziju ali koliko vidim slike su još na njihovom serveru. Uz malu preinaku mogu opet biti vidljive ali više ne mogu editirati stare postove... Treba samo ekstenziju u postimg.org promijeniti u postimg.cc. Može li netko od administratora/moderatora to učiniti na starim postovima?

Pliz? Priti pliz?

:moli:

Na BJB forumu smo se pozalili, pa su ekstenzije zamenjene i tako gomila slika u putopisima sacuvana.
 
Bandit, puno, puuuuno, PUNO hvala!!!

(y)

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Također , jednostavno , svaki putopis vrati te u neka druga vremena.Sada još više.Interesantno je to da se čovjek najbolje osjeća u tim starim prelijepim dijelovima gradova, dok ovi moderniji ne ostavljaju nekakav specijalan dojam. Koliko smo zapravo slični pokazuju neke stvari koje su nas dojmile na istim mjestima, neovisno kada smo bili. A svaki stvarno poseban dio priče ostaje zauvijek.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    120.5 KB · Views: 102
  • 2.jpg
    2.jpg
    34.7 KB · Views: 102
Da oživim staru temu, ovih dana sam uhvatio malo vremena i od nešto spašenog materijala skrpao jedan jednosatni videopis naše avanture iz 2016!



Kad se sjetim.... Definitivno opet samo radi prirode i društva...
 
Super putopis, iznova procitati.

Nego... kad je preporucljivo , zbog vremenskih (ne)prilika, ciljati odlazak na Nordkapp? Oko 1.7. ?
 
Super putopis, iznova procitati.

Nego... kad je preporucljivo , zbog vremenskih (ne)prilika, ciljati odlazak na Nordkapp? Oko 1.7. ?
.

Hvala!

Pa tako je nekako najbolje, zadnji tjedan lipnja, prvi tjedan srpnja... Vrijeme je povoljnije, a u Norveškoj bi bilo pametno izbjeći vrhunac sezone godišnjih odmora i vrhunac sezone komaraca. To je od negdje druge polovice srpnja čini mi se...
 
Nordijski komarci su nešto što svatko jednom treba probati. Neće više nikad kukati zbog uboda par komaraca ljeti na jadranu. :mrgreen: