S1000XR

Sve znam, ali se već stvara popis prioriteta za sezonu pa se nadam da će i to doći na red :mrgreen: :unsure:
 
Stigla prinova, pa da se prijavim u temu 😁
342BD6B0-1390-4359-9AEE-B666F75139D5.jpeg
 
:mrgreen: mislio sam da će biti veća razlika bez db ali ajde bar ljepše izgleda s većom rupom haha

Danas i akrapa legalizirao da sam miran, rekli svi da nema potrebe kad već imam upis u prometnoj a ne piše koji je auspuh al jbes sad 262kn, ko zna kad cu se namjeriti na nekoga tko bi išao detaljno provjeravati
20210204-115740.jpg
 
:mrgreen: mislio sam da će biti veća razlika bez db ali ajde bar ljepše izgleda s većom rupom haha

Danas i akrapa legalizirao da sam miran, rekli svi da nema potrebe kad već imam upis u prometnoj a ne piše koji je auspuh al jbes sad 262kn, ko zna kad cu se namjeriti na nekoga tko bi išao detaljno provjeravati
20210204-115740.jpg
Sa budalama bolje ne imati posla
 
Ne bi reko :mrgreen: Meni ovo više liči na reklamu nego na test. Osim toga kad staviš suvozača i pune kofere onda bude sve jasno. Probat ću novu MS, ali onaj raniji model 950 meni je bio razočaranje.
 
I meni, zato sam i ostao iznenađen tekstom a i usporedbom XRa 1000 i male Multice?
 
Last edited:
Ma test je glup do bola, u tom krugu kažu da je mala multica bolja jer je slabija i manje zahtjevna za voziti a onda u prvom sljedećem krugu mala multica ispadne od ktm i gs jer je preslaba :LOL:
 
I meni, zato sam i ostao iznenađen tekstom a i usporedbom XRa 1000 i male Multice?

I ja isto, po kvaliteti i vrijednosti bi trebala mala Multica vs 2x XR. :mrgreen:

Ne znam zašto vam nije sjela M950, meni je bila super.:p
 
I ja isto, po kvaliteti i vrijednosti bi trebala mala Multica vs 2x XR. :mrgreen:

Ne znam zašto vam nije sjela M950, meni je bila super.:p

Opaaa ovo je gadan udarac za XR-aše 😂😂
Nije da mi nije sjela, nisam se puno ni informirao o njoj jer me nije ni zanimala 😛😛 samo sam napisao da me iznenadio test i usporedba ta dva motora.
 
Opaaa ovo je gadan udarac za XR-aše 😂😂
Nije da mi nije sjela, nisam se puno ni informirao o njoj jer me nije ni zanimala 😛😛 samo sam napisao da me iznenadio test i usporedba ta dva motora.

Ma i Multica i XR se mogu sakriti pred KTM 1290 SA. Na test vožnjama ih uvijek puštaju ispred KTM-a jer ovaj ima toliko momenta da nabora asfalt pa im neudobno za vozit za njim.
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Igor28 and BeLa-Vg
Ma i Multica i XR se mogu sakriti pred KTM 1290 SA. Na test vožnjama ih uvijek puštaju ispred KTM-a jer ovaj ima toliko momenta da nabora asfalt pa im neudobno za vozit za njim.

Hahaha pa di češ sad još i KTM-a ubaciti u ovu borbu za naj super motor :ROFLMAO: :ROFLMAO:
tomo3 kaj ti više ne voziš BMW-a da ovakve strašne podatke pišeš :unsure::eek::unsure::unsure: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Last edited: