VICEVI I ZAHEBANCIJA

.
 

Attachments

  • FB_IMG_1612269034420.jpg
    FB_IMG_1612269034420.jpg
    82.2 KB · Views: 306
Papucar ...
 

Attachments

  • IMG-20210204-WA0018.jpg
    IMG-20210204-WA0018.jpg
    49.6 KB · Views: 269
  • Like
  • Haha
Reactions: pikacu79 and Dene
U birtiji sjede Mujo, Haso i Suljo,piju pive i pričaju o oružju.Kaže Haso "Prije 10 godina meni lopov provalio u kuću,ja potego Tetejca iz ladice,a on se usro i pobjego",Suljo kaže "kad je počeo rat,da nisam u štali imao skriven Kalašnjikov,danas bi vjerojatno bio mrtav",kaže njima Mujo "Ma kakav Tetejac, kakav Kalaš,prošle godine ja i Fata sjekli drva u šumi,kad iz grma na nas trči medvjed,i obična zračnica mi je spasila život".Haso mu kaže "Daj ne seri Mujo,pa ne možeš sa zračnicom ubit medvjeda",a Mujo odgovori "Tko kaže da sam pucao u medvjeda,upucao sam Fatu u nogu da ne može trčati brže od mene i pobjego".
 
Petak navečer,dvije cure se kasno navečer vraćaju iz izlaska.Prolaze kroz groblje kad im se počelo kenjat.Jedna se ode pokenjati u grmlje,i kako nije imala s čime obrisat dupe,skinula je gače,obrisala s njima i bacila ih.Druga se ode pokenjat,ali nije htjela baciti gače nego je s vijenca sa groba skinula traku i obrisala s njom.Drugi dan pričaju njihovi dečki,kaže prvi "Mala mi se sinoć vratila doma pijana i bez gača,mislim da me vara",a drugi kaže "Kak je tek meni,mojoj je iz gača visila traka na kojoj piše: Nikada te nećemo zaboraviti-Ivo, Pero, Jura, Ante i Joža"
 
U školi učenici dobili zadatak napisati nešto na temu "Za svaki slučaj".Učiteljica kaže "Jurice,što si ti napisao?",a Jurica kaže "Ja i moja seka smo dobra djeca i slušamo mamu i tatu,ali oni ipak na polici imaju šibu,za svaki slučaj".Učiteljica kaže "Bravo Jurice,ajde sad ti,Ana",a Ana kaže "Moj tata je lovočuvar,iako u lokalnim šumama nema opasnih životinja,kad ide u šumu on uvijek nosi pušku,za svaki slučaj".Učiteljica kaže "Super,a što si napisao ti,Ivice?",a Ivica kaže "U mom selu imamo crkvu,i u njoj radi svećenik,svi znamo da on nema ženu,ali ima kurac,za svaki slučaj".