Hayabusa is back!

prodat ce se, ne brigaj..busa je to..ima ih po splitu jos uvik vidit..jedna iz zrnovnice je svaki dan u djiru,i odavna je odvrtila priko 100000(gazda je clan fjake) ..samo ne znam jel lanac minja, jer je do tad jos bio tvornicki..


koje je boje ta ?
ja isto viđan jednu redovito i čovik je koristi stvano ka daily bajk
 
koje je boje ta ?
ja isto viđan jednu redovito i čovik je koristi stvano ka daily bajk
crna, covik vozi kamion u cistoce..ranije zavrsava smjenu, pa je cili dan na bajku..non-stop je u djiru, cesto ga sretnem iza Omiša
 
Ne kuzim zasto je problem imat Busu za svakodnevni motor?

Nije najpametnije, al svejedno.

Meni je X11 daily, koja je razlika
 
x11 je puno zahvalniji kao daily motor od xx-a (meni i općenito bolji motor), odgovor je vjerojatno u ravnom volanu :mrgreen:
 
Ne kuzim zasto je problem imat Busu za svakodnevni motor?

Nije najpametnije, al svejedno.

Meni je X11 daily, koja je razlika
ja postivam svaciji odabir..ako se nekom pari neprakticna, nekome ko je vozi je vrh i nebi je minja za nista..i meni je dugo bila napeta,a s obzirom da se po gradu uopce ne vozim, nebi bila los odabir..mrcina za crusing(al s obzirom na kilometre koje prelazim na 2 kola,ne isplati mi se ni minjat)..
 
Ne kuzim zasto je problem imat Busu za svakodnevni motor?

Nije najpametnije, al svejedno.

Meni je X11 daily, koja je razlika
Uopce nije problem, ja sam je bio kupio novu 2006., nesto preko 14k eura je bila tada, i bas sam se navozikao s njom.
Tada sam taman poceo karijeru obilaska moto susreta, i po sezoni uopce nisam vozio auto, samo Busa, za sve sta mi je trebalo.
Bio sam malo u problemu jer je motor nezgrapan i tezak, a ja mali, pa je bilo borbe kod manevriranja i sl. :)

Sada, da imam mogucnosti, i da mogu naci koliko toliko ocuvani bking,kupio bih ga.
To bi mi bas sada bio motor za svakodnevno vozikanje, na posao i sl.
 
očuvani bking se da naći bez problema, ali cijene su sulude za ajmoreći promašeni model koji se prodao u par primjeraka više od katane..
 
cijeli je užasan, a cijena je oslobodi bože, bolje razdjevičiti desetku i napraviti debila od nje i sebe i staviti ravni volan, i ponovo je manje ružno
 
crna, covik vozi kamion u cistoce..ranije zavrsava smjenu, pa je cili dan na bajku..non-stop je u djiru, cesto ga sretnem iza Omiša


je to je taj,
ma svaka čast liku jer taj je baš voza svaki dan i znam često naletit na njega..


isusati koji horor od auspuha

baš lanjske godine vido jednog u makarskoj i to BiH tablica
rijetko ružan motor a cijena još gadnija :D
 
Last edited:
Radije po gradu vozim teži motor nego laganiji. Ne vuče me na slalom među autima i glumljenje budale, a opet se sasvim korektno provučem kroz sve gužve i čepove.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Uopce nije problem, ja sam je bio kupio novu 2006., nesto preko 14k eura je bila tada, i bas sam se navozikao s njom.
Tada sam taman poceo karijeru obilaska moto susreta, i po sezoni uopce nisam vozio auto, samo Busa, za sve sta mi je trebalo.
Bio sam malo u problemu jer je motor nezgrapan i tezak, a ja mali, pa je bilo borbe kod manevriranja i sl. :)

reci ljudima bila je teska po zavojima :mrgreen:
 
Vezano za bking, meni je motor bas fora, ok auspuhe zamjeniti, i to je to.
Vezano za cijenu, kao nema ih, proizvodili se samo kratko vrijeme, pa je kao neki raritet.
Ljudi su zabrijali na to, i normalno da drze cijenu.
 
Radije po gradu vozim teži motor nego laganiji. Ne vuče me na slalom među autima i glumljenje budale, a opet se sasvim korektno provučem kroz sve gužve i čepove.


Bolje kad osjetis masu motora slazem se :)
 
Bolje kad osjetis masu motora slazem se :)

Za sta je to bolje?
U nekom paralelnom svemiru možda.
Npr, NRG50 je po gradu 80 puta bolji od x11. Čak i ako ćeš stajat u koloni s autima.

Ova izjava mi je u rangu, bolje da nemam nogu, nece me vuc da prelazim pjesacki, pa ce me mozda zgazit auto.
 
Ova izjava mi je u rangu, bolje da nemam nogu, nece me vuc da prelazim pjesacki, pa ce me mozda zgazit auto.

Pišem iz svoje perspektive. S nejkedom se ne mogu kontrolirat po gradu, imam se potrebu provući kroz svaku rupu u prometu. Prije ili poslije to završi posjetom traumatologiji. Sad prst u uho i ne forsiram, znam da ono što vozim nije namijenjeno agresivnom provlačenju i ne osjećam potrebu forsirat takve manevre pod svaku cijenu.
 
sviđa mi se ovaj hype oko Hayabuse.. kako god bilo, raketa je narucena i ocekivana isporuka je krajem 3. mjeseca.. taman dok jos malo zagrije💪💪
 
  • Like
Reactions: exfreerider