Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Meni ne, probao sam downhill na Sljemenu s jednim pa drugim. Motor ipak ima neku težinu i premda je zbog toga generalno sporiji, na frkovitim mjestima dozvoli kočenje. E da, iŔao sam i u obrnutom smjeru i tu je tek puuuuno bolji. :mrgreen:
Probao sam i sa električnim hardtailom i full-om i ovaj drugi se pokazao izvrsnim, možda zbog debelih guma jer ja sam totalni amater pa mi je ličilo na cvajera. :p
zjb si ti neki momak.šŸ˜šŸ‘
 
evo moj homemade bajk,skupljao dijelove nekih 2god,malo pomalo i napokon je sastavljen.:mrgreen:





ako sada nebude makar 50 lajkova za trud,e onda ga jebi.šŸ¤£

ovajjjj, čak i ja koji volim i slažem frankenŔtajne sam malo zatečen :):):):):)

uglavnom podržavam svaki projekt koji na kraju služi svrsi, a to je da se vozi
e sad...ak ćemo se vozit po gradu ta Kenda Flame ne drži ni asfalt
downhill rama stare geometrije je onak..križni put za pedaliranje i po ravnom, hoću reći puno je viÅ”e patnje neg užitka

Ak ćemo se vozit nizbrdo...ili bar po nekom terenu..već spomenute gume moraju na put u nepoznato bez povratka
felge stare sa obručima za vbrake su upitne čvrstoće.
prednja kočnica - anemija
i sada ono Ŕto mi je teŔko objaŔnjivo...da li se to meni čini ili je netko stanchionse farbao sa sprejem? o_O

uglavnom, nisam hejter i ne serem, ovo su samo opservacije, volim da netko slaže
 
  • Haha
Reactions: Nero
nisam iŔao puno u nazad vrtit temu, ali vidim da si tražio neke dijelove headseta, ak ti joŔ neŔto fali napiŔi. Jedino nemam vilja viŔe, a da neŔto vrijede.
 
to mi je prvo biciklo koje sam slozio,onako kako sam ga zamislio u glavi takav je i ispao,meni se svida i gust mi ga je voziti,ja to samo po gradu vozam,niti divljam niti skacem,nista extremno,niti me to zanima,ugl meni je savrsen,nebi ga dao za nista.šŸ˜€šŸ‘

dijelovi mi netrebaju,ako sta ubuduce bude falilo,javim se,hvala.

a sta ti je to stanchionse?

kao sto sam rekao,to mi je prvo biciklo koje sam slagao,bez ikakvog znanja o tome,jer se nebavim sa time,pa neznam te strucne nazive pojedinih dijelova,pa ako mos objasniti...
 
Fensi naziv za Ŕtapove prednje vilice.

šŸ˜šŸ˜šŸ˜
 
ljudi može savjet,
može li se kupiti dobar bajk za nekih 1500-1800 kn ali pričan o polovnom,
poŔto se u tu tematiku nikako ne razumin bilo kakav hint je dobrodoŔa
 
Ja bih rekao da moze, ali...
Danas ce vecina rec ako bajk nije 29er ne valja nista. Ja sam nedavno kupio full(bas sve) xt bajk vrlo malo vozen za 1800 kn (26" naravno). Treba bit strpljiv I uporan na njuskalu. Sretno!
 
Kakve veze ima koje su felge s pitanjem gore postavljenim :rolleyes:
 
Ko pominje kotace i kakve veze oni imaju s postavljenim pitanjem :unsure: cojek fino pita:
" može li se kupiti dobar bajk za nekih 1500-1800 kn ali pričan o polovnom"
 
Nije naveo ni kakav bicikl niti za sto mu treba. Moguce da ce mu se tjedni ili mjeseci pracenja njuskala isplatiti premda je to prije iznimka nego pravilo. Razred novih od cca 6000 je optimum a takvi polovni su od 3000kn ako neces da je prestar ili razjeban.
 
Za nekih 6-7000kn moze se nac, solidan bajk.

Od pojave korone, bicikle su poskupile 10-20% i skocila im je prodaja... o tome smo vec pisali.
 
Last edited: