Kymco AK550

Ako ti se AK550 toliko sviđa onda nemaš šta razmišljati. Za svaki dan isto vozim Beva 350 ali imam i Kymca 125. Znam i par ljudi koji imaju jače modele i nikad nisam čuo nešto loše. Čak mi je jedan vrlo autoritativni serviser, da ga tu ne imenujem :p, na prvom servisu rekoa da je to skuter koji odradi 100tkm bez problema i da će se sve na njemu raspasti prije agregata.:mrgreen:
Kymco u Italiji prodajno stoji pri vrhu već godinama, to što naše glave znaju najviše i najbolje druga je tema...
 
  • Like
Reactions: Nero and Dene
... nakon tmaxa 560, ovaj mi daleko najbolje izgleda, a ima i klasičan variomatski prijenos, a ne dct što je meni veliki plus... isplativ je za uzet polovan jer za 50000kn dobiješ odličan skuter sa max 15000km... ima jedna stvar u kojem mi je ovaj kimko i bolji od tmaxa (novog), kompaktniji je tj. manji i bolje se stoji s nogama na podu u mistu...
 
... nakon tmaxa 560, ovaj mi daleko najbolje izgleda, a ima i klasičan variomatski prijenos, a ne dct što je meni veliki plus... isplativ je za uzet polovan jer za 50000kn dobiješ odličan skuter sa max 15000km... ima jedna stvar u kojem mi je ovaj kimko i bolji od tmaxa (novog), kompaktniji je tj. manji i bolje se stoji s nogama na podu u mistu...

A usporedba položaja sjedenja? Konretnije, da li je bliže TMaxu odnosno Yamahama općenito ili recimo Bevu 350?
 
... nisam sjeo na beverlija ne pamtim, a t-maxove sam imao pa mogu reć da je blizak onom tmaxu od 2012.-2017....
... na t-maxa 2017. se nikad nisam uspio navikut na ono sjedalo i smatram da mu je to bio najveći minus...
 
Ma stavio sam beva u oglasnik, sad treba vidjeti da li ima interesa i pošto. Jer ja sam ga igrom slučaja malo preplatio i ne želim izgubiti gro love na njemu u manje od god dana tako da sumnjam da će otići za lovu koja bi mi zatvorila konstrukciju. A žena je već dala blagoslov za ak550 pa ono.... jednom se zivi.
 
... nisam sjeo na beverlija ne pamtim, a t-maxove sam imao pa mogu reć da je blizak onom tmaxu od 2012.-2017....
... na t-maxa 2017. se nikad nisam uspio navikut na ono sjedalo i smatram da mu je to bio najveći minus...

Da, nema mu se šta prigovoriti, čak ni za sjedalo ali ni meni ne odgovara.
 
Ma stavio sam beva u oglasnik, sad treba vidjeti da li ima interesa i pošto. Jer ja sam ga igrom slučaja malo preplatio i ne želim izgubiti gro love na njemu u manje od god dana tako da sumnjam da će otići za lovu koja bi mi zatvorila konstrukciju. A žena je već dala blagoslov za ak550 pa ono.... jednom se zivi.

Javi kak ide prodaja, frend bi išao na novog i za 2014 sa cca 15tkm nude oko 28. Ja ću vjerojatno preskočit ovu godinu.
 
Ak je moj omiljeni skuter. Bio sam se jako zagrijao za njega. Ali presudilo je to sto vozim iskljucivo otvorena cesta, touring rute ponekad udvoje pa mi nedostaje kw. Da stave na ak jedno 70-80ks to bi bilo to. Inace meni je on bolji od kralja. Ko god sta reko.
 
Ak je moj omiljeni skuter. Bio sam se jako zagrijao za njega. Ali presudilo je to sto vozim iskljucivo otvorena cesta, touring rute ponekad udvoje pa mi nedostaje kw. Da stave na ak jedno 70-80ks to bi bilo to. Inace meni je on bolji od kralja. Ko god sta reko.
E sad.....
Kralj je 08-11
Znaci ima 10 god.....
Mada sa malossijem i aftermarket ispuhom je jos uvik jako dobar
 
... nakon tmaxa 560, ovaj mi daleko najbolje izgleda, a ima i klasičan variomatski prijenos, a ne dct što je meni veliki plus... isplativ je za uzet polovan jer za 50000kn dobiješ odličan skuter sa max 15000km... ima jedna stvar u kojem mi je ovaj kimko i bolji od tmaxa (novog), kompaktniji je tj. manji i bolje se stoji s nogama na podu u mistu...
Sto ljudi sto cudi
Meni je DCT prednost nevjerojatna
Nema usporedbe sa variomatom
 
Ako ti nije bitno šta drugi misle nećeš nimalo pogriješiti sa AK!
Kupuješ ga za sebe!

koji drugi?? Neki seljoberni ja sam biker lik??
90% populacije ladno boli qur i za motore i za skutere, tako da stvarno ne znam cijeg bi se on to misljenja trebo bojaT?

Sad cete popljuvat al meni je na tmaxu i Ak 550 sjedenje retradirano..ko da se?em .u fotelji kao nekoj. ne znam pre blizu mi podnica volanu.
2x mi se ljepse sjedi na mom xmax 300.

Zelja mi probat xadv ili forzu
 
Last edited:
koji drugi?? Neki seljoberni ja sam biker lik??
90% populacije ladno boli qur i za motore i za skutere, tako da stvarno ne znam cijeg bi se on to misljenja trebo bojaT?

Sad cete popljuvat al meni je na tmaxu i Ak 550 sjedenje retradirano..ko da se?em .u fotelji kao nekoj. ne znam pre blizu mi podnica volanu.
2x mi se ljepse sjedi na mom xmax 300.

Zelja mi probat xadv ili forzu
Sve je stvar navike,tmax je meni uvik bia fotelja al sad kad sidnen sa adva na njega koda mi je neko volan stavia na kolina,ina advu mi je falilo mista za noge pa san se navika
 
Naravno da može biti ali ako se prodaje u HR onda nije od 1 vlasnika!

????
e bogami sad si me još više zbunio,
zašto ovaj skuter nije moga biti kupljen od pr,vlasnika i prodavati se kod nas u auto/moto kući ?
imaš jednog jako uspješnog prodavača u splitu di su mu iz uvoza jedno 80% motora od prvog vlasnika i nikad nisam čuo ružnu rič za dotičnoga ili lošu reklamu......:cool:
kakva časna kakvi bakarači :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Last edited: