Ducati Diavel

DADO+ said:
:misli: iza nije toliko gadan, ali naprijed
(stariji će se sjetiti  :mrgreen:) podsjeća na
motor koji smo zvali krmača ili televizor  [emoji38]
Diavela ili voliš ili ne voliš...I radi izgleda i voznih svojstava.
Ljudi su me znali zaustaviti dok sam imao RSV I reći da je lijep motor ali koliko mi je ljudi prišlo i reklo da je ducati lijep i poseban ne možeš vjerovati.
Meni nema motora na tržištu kojeg bi radije imao...možda novi 1260S sa ohlins dark setupom ( naravno crni bajk sa crnim detaljima).
Meni je osobno 1 generacija najljepša radi onog okruglog svjetla ali ne bih odbio a vjerovatno ću si ga i uzeti kroz koju godinu ovaj 1260S.

X diavel me ne privlači zbog tog izduženog izgleda i pomaknutog načina sjedenja

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

 
plastikman said:
Diavela ili voliš ili ne voliš...I radi izgleda i voznih svojstava.
Ljudi su me znali zaustaviti dok sam imao RSV I reći da je lijep motor ali koliko mi je ljudi prišlo i reklo da je ducati lijep i poseban ne možeš vjerovati.
Meni nema motora na tržištu...
(y)

a čuj; kod dosta motora je to tako  (y)
 
plastikman said:
Diavela ili voliš ili ne voliš...I radi izgleda i voznih svojstava.

Da, spadam u drugu grupu. Kad se pojavio, nešto ružnije i odbojnije nisam nikad vidio. Zapravo naravno da jesam, Njemci i Japanci su ipak favoriti :mrgreen: ali me valjda najviše razočaralo to što nosi natpis Ducati. Slično iskustvo, iako manje emotivno, doživio sam i s prvom Multistradom a ni Monster mi nikad nije bio drag jer za mene je motor R a Ducati može biti samo Superbike. E onda prođu godine pa se i mišljenja polako mijenjaju.  :mrgreen:
 
Kod mene je ljubav bila na prvi pogled ali financije nisu tada bile dovoljno razrađene.
Od kad sam ga kupio svaki trenutak koristim da se vozim što prije nije bilo slučaj (pod tim mislim i one idem u dućan s njim situacije a ne duže vožnje).
Legao mi je kao budali šamar

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

 
Meni je Diavel ok,nije mi neki motor iz snova kojeg bi htio imati,ali mi nije ni ružan.Osobno mi se XDiavel najviše sviđa među Diavel modelima.
 
mate said:
Da, spadam u drugu grupu. Kad se pojavio, nešto ružnije i odbojnije nisam nikad vidio. Zapravo naravno da jesam, Njemci i Japanci su ipak favoriti :mrgreen: ali me valjda najviše razočaralo to što nosi natpis Ducati. Slično iskustvo, iako manje emotivno, doživio sam i s prvom Multistradom a ni Monster mi nikad nije bio drag jer za mene je motor R a Ducati može biti samo Superbike. E onda prođu godine pa se i mišljenja polako mijenjaju.  :mrgreen:
Sad si glavni fan 999 modela. Čitao sam na jednom forumu van naše zemlje.
I ne pokušavaj poreći...  :afro: :afro: :afro:

Sve dođe u svoje vrijeme.  :mrgreen:
 
Sinna said:
Švabo daj još slika ili web str. di si našao ovog Diavela.
Fejs

65087e7efa9f10c252ac71a68a941d5d.jpg
5348319e7500cc8aee99792be5fecd5d.jpg


Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
plastikman said:
Od kad sam ga kupio svaki trenutak koristim da se vozim što prije nije bilo slučaj (pod tim mislim i one idem u dućan s njim situacije a ne duže vožnje).

Upravo to mi se dogodilo sa 1260S, imao sam ga nekoliko dana i nisam silazio što inače ne radim.
 
Pitanje za vlasnike Diavela ili one koji znaju:

Gdje ponistavate servisni interval? Ako mjenjate ulje u "uradi sam" verziji hoce li ovlasteni servis ponistiti interval ili odbijaju? Koliko uzimaju za ponistavanje ako hoce? Nije mi bas niti jedan servis u blizini (koliko znam) pa cisto informativno...
 
Meni nisu naplatili ni kad su mi resetirali šifru koju sam zaboravio pa mislim da ne bi trebali ni to naplatiti ili ako da možda nešto minimalno.
Imaš Tončija imaš Motofreaka i bili su do nedavno braća koja su radila u MotoBox-u
Sa svima pozitivno iskustvo što se tiče uslužnosti prema meni.

Sad da li imaš nekoga bliže ko to može napraviti ne znam ali svi gore navedeni su ti u Zagrebu
 
Momci moze pomoc?
Poznato kome ovo? Zainteresiran sam da vam se pridruzim u grupu 😊

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ducati-diavel-performance-black-oglas-30501157
 
Dobra cijena s obzirom da je desmo odrađen

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

 
Aj ba sta se odma jezdis nije ti najruzniji motor, da je Ajabusa onda bi se mogao jezditi 😁 Cestitam ako si ga kupio jal dobio 💪