NINJA - generalni topic

Jedan privremeno udomljen šŸ˜‚
 

Attachments

  • Webp.net-resizeimage.jpg
    Webp.net-resizeimage.jpg
    231.1 KB · Views: 157
raceri imam jedno pitanje za vas,trebao bih mijenjati ulje u zx10r,dosad sam uvijek sipao motul 300v i bacao pare,posto sam ja glupi hajvan,kako me moon zove!

mogu dobiti castrol ulje 80kn litra,full sintetika,pa me zanima vasa iskustva sa tim castrol uljima?
ne skreći s kursa, budi i dalje glupi hajvan i ulijevaj racing ulje u motor za cestovnu upotrebu
 
raceri imam jedno pitanje za vas,trebao bih mijenjati ulje u zx10r,dosad sam uvijek sipao motul 300v i bacao pare,posto sam ja glupi hajvan,kako me moon zove!

mogu dobiti castrol ulje 80kn litra,full sintetika,pa me zanima vasa iskustva sa tim castrol uljima?
Motorex
 
Za taj Castrol nemam pojma, ja sam u sve Kawasakije stavljao Silkolene Pro4+ i radili su savrŔeno a mislim da je neŔto jeftinije od Motula.
Ali vidim da je Motul izbacio posebno ulje za Kawasaki sa mirisom limete :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Motul Lime Green Edition 10w40
 
Last edited:
Imam 4 kawe doma u garaži (nisu sve moje, ali ih srećom sve ja servisiram šŸ¤¬ ), sve na Silkolene-u comp4 ili pro4, a neke se bliže i prema 100 000 km. (y)

Kolega u ZX12R '05 vozi Castrol već jedno 40tkm, sve ok... Bitno je mijenjati ulje redovito i stavljati propisanu gradaciju.
 
imaÅ” za 2 servisa odma i joÅ” ti 2 litre za motorku ostane za lanc mazati :)


P.S. ako misliŔ viŔe voziti stazu kupi super 5 .. malo je skuplje ali top.....
 

Attachments

  • Untitled.png
    Untitled.png
    276.4 KB · Views: 105
  • Love
Reactions: MOONSHIELD
dobro sad, ovaj od ivanosa je proÅ”ao utrka ubrzanja i blokada na toplo (a bogme i na hladno) koliko sve ostale ninje s foruma skupa, tak da bi po toj logici morao ići 300V unutra, ali mislim da je tu doÅ”lo vrijeme za polusintetiku ili čak hipenol, matek je ustvari dao najbolji prijedlog
 
ostat cu ja i dalje glupi hajvan,sipati cu castrol.:mrgreen: (y)

hajvane moon,to ide u zelenka 2011.

hvala svima na pomoci,posebno hajvanu,on mi uvijek najvise pomogne,jako je bistar i pametan,sve zna!šŸ¤£
 
  • Like
Reactions: Dale