Dobre prilike u oglasima

da se sjećam što sam jučer jeo bi ti rekao, ali mislim da je bio neki cbr u pitanju od nekog njegovog frendića za kojeg sam rekao da je govno, zamisli, nečuveno, i ovaj već 8 godina ne može spavati zbog toga :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: stipe_zxr
da se sjećam što sam jučer jeo bi ti rekao, ali mislim da je bio neki cbr u pitanju od nekog njegovog frendića za kojeg sam rekao da je govno, zamisli, nečuveno, i ovaj već 8 godina ne može spavati zbog toga :mrgreen:


Volio bi i ja imati tako lojalne frendove. :D
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
Da ne otvaram temu...bio danas u stanici za tehnicki,trazio ispis kilometraze za motor,dobio odgovor da se za motor nemoze dobit???
 
Ne može, iako neki djelatnici kažu može i kad krenu u komp paf nema evidencije. Može ti samo reći kilometražu na zadnjoj registraciji i to kad ga ideš registrirat, možda mogu i ovako ali ne žele... Dakle kad ga regaš pitaš koliko je imao zadnji put i reci ce ti
 
Bio prije par tjedana s autom i nisu mi znali odgovoriti, nek si pogledam doma ako imam onaj plavi papir s tehničkog..
 
Ne može, iako neki djelatnici kažu može i kad krenu u komp paf nema evidencije. Može ti samo reći kilometražu na zadnjoj registraciji i to kad ga ideš registrirat, možda mogu i ovako ali ne žele... Dakle kad ga regaš pitaš koliko je imao zadnji put i reci ce ti
Kokos je isla gledat i nakon par minuta me pita kaj je to motor...to se nemoze
 
Pred neko vrijeme je bilo da moze ako radis u istoj stp i onda unazad x puta koliko si puta imao regu, u nekoj drugoj je uvijek bilo da se nemoze.. djelomicno zato i je kaos oko kilometraze na motorima..