Kupovina preko Ebay-a

Ma kakvi...tek stižu krila,i ostalo... nema odustajanja... kad riknemo,onda cemo imati vise vrimena za sve...
 
Stigao danas original -alliexpress-Cep ulja ... nesto se popravili.,stiglo za 24 dana ...
 

Attachments

  • V-StromXT.png
    V-StromXT.png
    456.3 KB · Views: 49
  • V-Strom.jpg
    V-Strom.jpg
    171.6 KB · Views: 33
Ja narucio USB C port 12 cm 44 kn

Taman mi toliko treba da mi dode od punjaca do nosaca mobitela
 

Attachments

  • Screenshot_20210408-085546_eBay.jpg
    Screenshot_20210408-085546_eBay.jpg
    32.3 KB · Views: 41
  • Like
Reactions: Paf
meni je napokon :)
prije par dana, stigao rezervni suvozački sic,
Z1000-14-19-Motorcycle-Passenger-Rear-Seat-Soft-Solo-Seat-Cushion-Pad-For-Kawasaki-Z-1000.jpg_50x50.jpg_.webp
Z1000-14-19-Motorcycle-Passenger-Rear-Seat-Soft-Solo-Seat-Cushion-Pad-For-Kawasaki-Z-1000.jpg_50x50.jpg_.webp

mala lova, ali sam se načekao - za moj mini
projekat: sport touring monoposto :mrgreen:
 
Danas stigla dva paketa narucena 27.12.2020 i 3.1.2021...nekako mislim da je do nase poste 😂
 
Danas stigla dva paketa narucena 27.12.2020 i 3.1.2021...nekako mislim da je do nase poste 😂
Bravo...i meni su Slideri u Zg.ima 10 dana...juce krenuli za Zd.
 
  • Like
Reactions: ODST
Evo stiga paketic...Slideri..,origgigi, ... sad su ovi ubrzali,a kod nasih stoji...
 

Attachments

  • V-Strom-slideri.jpg
    V-Strom-slideri.jpg
    824.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: SpoRRi
I meni se čini da rvacka pošta namjerno zavlači. Po nečijem naputku, parhaps?
Nego, koja je max vrijednost iz čajne bez carine /dpv-a? Naručio bih handguardove...
 
I meni se čini da rvacka pošta namjerno zavlači. Po nečijem naputku, parhaps?
Nego, koja je max vrijednost iz čajne bez carine /dpv-a? Naručio bih handguardove...
Kazu do 22 eur.,al kako kome prodje valjda...a od 01.07.,naplacuju na svu vrijednost...evo meni je ovo bilo cini mi se 28 eur...i sve OK...i stiglo za 2 tjedna,a u Zg.stajalo jos 11 dana... a zavisi i od Linija...sve to kako potrefi...
 
Šta reći na ovo.
Gledam na Aliju i piše dostava je kod lokalnog distributera skoro mjesec dana. Nema, pa nema. Ne dolazi.
Imam do ulice 2 lokala u najmu. Iza je moja kuća. Iza kuće poslovna hala u najmu.
Poštara ne vidim danima. Nekad prolazio svaki dan i trpao u sandučić. Pitam ove moje poduzetnike dali dobivaju kakvu poštu. Kažu: Ništa danima.
Sjurim se u Poštu koja je od mene ravno 200m i pravac na šalter gdje sam nekad davno radio. Kaže gospođa sad će šeficu zvati.
Dođe glavna. Kažem joj da nema šanse da za 3 firme i obiteljsku kuću 20 dana nije stiglo baš ništa.
Ode ona u sobu do šaltera. Vrata otvorena, a soba krcata do plafona.
Donese mi na ladno 27 pisama i moje paketiće.
Pitam bivšu kolegicu sa kojom sam nekad radio šta se dešava, a ona mi kaže : 1 poštar na 10t stanovnika.
Nekad ih je bilo 4.
I sad čekam, pa ću od nedjelje ponoviti postupak
 
  • Wow
Reactions: Cyrus
da, ne mogu iza tih vrata do 10 sati pit kavu, pa sad samo svakih par dana podijele one papiriće da dođeš u poštu sam po pošiljku..onda ova na šalteru traži pola sata pošiljku..a ne daj bože da trebaš nešto poslat..onda pola sata kuca po onom kompu, jbte ja bi za to vijeme već odnio paket do primatelja..
 
  • Like
Reactions: Cyrus
Ma,evo i domaca posta kasni,dodje danas racun za telefon,a da se plati do 15.,to bilo prekjuce...tako i prosli mjesec...platicu u poned.,al doce opet 1 kuna i 20lp., zatezna kamata... i tako milion kuverti ...eto milion kuna... koja taktika...
 
Kaže bivša kolegica da ih ima 4 u 2 smjene na šalterima, 1 poštar koji se pokida, 1 na dostavnom vozilu, a gore na katu oko 25 (ne zna točno ni ona) koje nešto kao piskaraju. Živio rodjo :LOL:
 
c/p

"Od 1. srpnja 2021. ukida se oslobođenje od plaćanja PDV-a pri uvozu pošiljki male vrijednosti do 22 eura (160 kuna) te će sve komercijalne pošiljke koje pristižu u Hrvatsku iz trećih zemalja ili trećih područja biti oporezive PDV-om neovisno o njihovoj vrijednosti"