MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Umen buraz i zet imaju to nesta preko iterneta, svi kanali svijeta il tak nesto, 100€ godisnje i nema smetnji nisam nikad cuo da se zale a nit vidio kad sam bio kod njih. Ovo je u Olanda da ne bude zabune :mrgreen:
 
U olanda je optika za net uvedena 90-ih.
Mi smo se tada jos gađali kamenjem 🤣🤣🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: Dene
Umen buraz i zet imaju to nesta preko iterneta, svi kanali svijeta il tak nesto, 100€ godisnje i nema smetnji nisam nikad cuo da se zale a nit vidio kad sam bio kod njih. Ovo je u Olanda da ne bude zabune :mrgreen:
To je to.
100€ godišnje i "prst u uvo".
Nema smetnji ni nervoze ali jbg kad su ljudi cicije.
 
Ja nemam optiku a mislim da ni buraz nema, mozda zet. Kod mene je najsporiji internet mislim u cijela Olanda a ja ne vidim nikakvu razliku kod onih sto imaju brzi ili najbrzi. Za ono sto ja trebam tj bezveze visit na internetu :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Ja nemam optiku a mislim da ni buraz nema, mozda zet. Kod mene je najsporiji internet mislim u cijela Olanda a ja ne vidim nikakvu razliku kod onih sto imaju brzi ili najbrzi. Za ono sto ja trebam tj bezveze visit na internetu :mrgreen:
Brzina je važna za streamanje, skidanje,...
 
Lipo se pribaciš na Optimu i sa full SK paketom sve lipo radi evo ima 2 miseca osim generalnog problema sa SK3 programom od danas/jučer koji če bit rješen do utorka "MOOOŽDA". Uglavnom ništa od blagdanskog odmora uz MOTO GP 😠
 
7A1855B4-DCE6-4ED1-B324-7164E5311CF8.jpeg
Evo
 
Meni je brzina 41 Mbps i preko Net iptv-a (6 eura za 24 mjeseca)radi sve ok...Prijatelj mi ima problema sa svojom brzinom od 12 Mbps...
Htio sam platiti 140 eura za MotoGp videopass, ali me nervira šta ga ne mogu gledazi na smart tv-u...Samo na laptopu ili na android tv kojeg memam..
 

Attachments

  • 20210403_173503_copy_2000x1500.jpg
    20210403_173503_copy_2000x1500.jpg
    143.6 KB · Views: 13
Last edited:
E ovo je smišno pitanje, " Tko bi bio u vašem MotoGP timu...?" Koji su to dilberi koji bi vama bili dobri?
 
  • Like
Reactions: bolcic