NINJA - generalni topic

Nema. Također, ovo gornje je primjetno u odnosu na "golu" varijantu samo u slučaju da se na krivi način koristi takav motor :mrgreen:
 
jako smijesno mravac,mora da te retard moon poducavao.
dok ti je trebao savjet si pitao retarda, ali ti si svejedno bio pametniji, i dan danas nisi skužio da ti je rama švasana na dva mjesta, ali kako si krenuo, doći ćeš i do toga tamo 2027., samo prvo moraš riješiti zujanje STATORA
u svetoj mariji još dan danas traje party kaj su se riješili tog govna
đubre nezahvalno
 
  • Wow
Reactions: gvo
dok ti je trebao savjet si pitao retarda, ali ti si svejedno bio pametniji, i dan danas nisi skužio da ti je rama švasana na dva mjesta, ali kako si krenuo, doći ćeš i do toga tamo 2027., samo prvo moraš riješiti zujanje STATORA
u svetoj mariji još dan danas traje party kaj su se riješili tog govna
đubre nezahvalno
Ti si savjetovao da ne kupi taj motor?

Ozbiljno pitam.
 
Muun se vratio jeeeeee

da nebu offtopic
 

Attachments

  • B4FBE77E-D910-48CF-86D0-A7CEC220DD50.jpeg
    B4FBE77E-D910-48CF-86D0-A7CEC220DD50.jpeg
    216.4 KB · Views: 0
Ti si savjetovao da ne kupi taj motor?

Ozbiljno pitam.
da
ali ne zbog toga jer je bio švasan (to sam i ja tek kasnije saznao), nego jer nisu mogli riješiti tehnički ni prek debele veze i jer je više bio na kerozinu, etanolu i raznoraznim aditivima na 402 nego u normalnoj cestovnoj vožnji
 
  • Like
Reactions: elektricar86
Ako ninja na minimumu radi malo na 1400 kako bi i trebala pa malo na 1000rpm i trza/trokira u vožnji do skoro 3000 a poslije radi dobro sve do 13/14/15 rpm kada isto trza i trokira.. šta bi moglo biti..Možda svječice?Imaju 10 000km..
 
da
ali ne zbog toga jer je bio švasan (to sam i ja tek kasnije saznao), nego jer nisu mogli riješiti tehnički ni prek debele veze i jer je više bio na kerozinu, etanolu i raznoraznim aditivima na 402 nego u normalnoj cestovnoj vožnji
ja tebe stvarno moon nekuzim,koji je tebi,u cemu je problem?

prvo bih ti se htio ispricati za ovo retard,ali ti si mene poceo prvi vrijedati,neznam zasto,a bili smo si okej,kada sam poceo dolaziti na forum i biti aktivan i onda si ti odjednom,bez razloga mene poceo vrijedati,ako sam te ja nekako uvrijedio na neki nacin ili nesto,eto jos jednom se ispricavam,jer ovo nema smisla,ko dva debila se ponasamo...

a sto se tice toga jbn motora vise da i to rijesimo jednom za sva vremena,ja sam taj motor kupio sebi,a ne tebi ili nekome drugome,svojim parama,kada sam pitao tu na forumu,jel netko zna nesto o tome motoru,ti si mi se javio i rekao da je super da nije neki drlog,osim da treba rijesiti auspuh,jer se nemoze regati,da nepisem sada u detalje,jel tako bilo? a sada tu pises da je drlog,sklepotina,smece itd...

ja da mogu vratiti vrijeme opet bih ga kupio,jer mi se svida,i nemam losa iskustva sa tim motorom,nego samo pozitivna,jedini kvar mi je bio ovaj stator,stavio sam drugi,sve radi normalno,nema vise zujanja,motor je mehanicki tip top,pregledano u vk+ nanovo mapiran,radio sam drugi ispusni sistem,race softver,i da je to drlog smece,raspad,sklepotina nebi isao,vukao i izbacio na kotacu toliko ks,ovih par pojedinaca koji redovno stavljaju slike svojih ninja,niti jedna od tih ninja se nemoze po snazi niti usporediti sa mojom,ali eto to su strojevi,na koje se drka,ali moj motor je govno,smece...

posto si mi milijardu puta rekao za jbn teh,motor sam regao par mj nakon kupovine,kupio na ebayu orginal auspuh+y cijevi za 100eura.

za motor znam da je vozeno sa njim par puta trke ubrzanja i sta sada sa time?,sta ce biti motoru ili masini,zato je i napravljen da ga se stisce i vozi,osobno sam ovisnik o brzini i adrenalinu,mislim da su rijetki tu na forumu koji odvrcu gas na otvorenim cestama kao ja,redovito je iznad 200kmh,opet ponavljam sta ce biti motoru takvom voznjom,?