Svi putevi vode u Karlobag

Gadno tamo nediljom postalo. Evo što ja znam sa sigurnošću, danas je troje palo..
I još jedan mađar na spustu sa Kapele prema Brinju. Koliko sam vidio samo šteta na motorima. One katranske zmije su koma. Preko zime drže dobro, ali sada kada je zatoplilo postaju opasne za motoriste.
 
  • Like
Reactions: Modesty40 and Dene
Divota. Sreo danas dva austrijanca, jedan od njih na Tuonu, već par dana peglaju gore-dolje između Senja i Starigrada, kaže lik: "The best road in Europe!" E pa kolega, slažem se.
Pozdrav ekipi iz Carlitosa i posebna zahvala našem fra Tomi kojeg krasi neizmjerna blagost i tolerancija prema nama marginalcima!

:mrgreen:
Šteta što nisi htio ići sa mnom natrag popreko. Siguran sam da bi ti to bilo nezaboravno putovanje. 👍
 

Attachments

  • 525B0DAC-D8F4-4B6F-AC75-A4399139D3C8.jpeg
    525B0DAC-D8F4-4B6F-AC75-A4399139D3C8.jpeg
    3.5 MB · Views: 0
I još jedan mađar na spustu sa Kapele prema Brinju. Koliko sam vidio samo šteta na motorima. One katranske zmije su koma. Preko zime drže dobro, ali sada kada je zatoplilo postaju opasne za motoriste.
Bas sam si kasnije razmisljao, lik je vidio da dolazim i mogao je barem mahnut da me upozori. Vec sam se vidio na podu.
 
Ne znam kak ostatku ekipe od jučer al meni niš nije klizalo po tim zmijama, jedan jedini put se nešto malo pomaknuo al nedovoljno da bi reagirao :mrgreen:
 
I još jedan mađar na spustu sa Kapele prema Brinju. Koliko sam vidio samo šteta na motorima. One katranske zmije su koma. Preko zime drže dobro, ali sada kada je zatoplilo postaju opasne za motoriste.
Dosta lijepih komada ceste su totalno sjebali sa katranskim ispunama, one iza Senja prema Karlobagu dobro protresu cijeli motor, baš sam se pitao koliko motorista će nastradati radi idiotarije.
 
  • Like
Reactions: josip.vg
Lagano mi fali doba od prije 7-8 godina kad smo imali cestu "za sebe" 😂
Previše pizdarija u zadnje vrime, bojim se da bi milicija mogla neke ozbiljnije akcije pokrenut. Već smo u subotu jednog na motoru vidili debelo izvan njihovog staništa...
 
  • Like
Reactions: josip.vg and xoox
Lagano mi fali doba od prije 7-8 godina kad smo imali cestu "za sebe" 😂
Previše pizdarija u zadnje vrime, bojim se da bi milicija mogla neke ozbiljnije akcije pokrenut. Već smo u subotu jednog na motoru vidili debelo izvan njihovog staništa...

ma uvijek je tak bilo i uvijek se padalo..
bitno je pratit termine..imaš satnicu tu na forumu..
 
I još jedan mađar na spustu sa Kapele prema Brinju. Koliko sam vidio samo šteta na motorima. One katranske zmije su koma. Preko zime drže dobro, ali sada kada je zatoplilo postaju opasne za motoriste.
ja sam naiso na jednog gsa,na podu,ali sa druge strane,pred onaj zadnji veliki zavoj na spustanju,onaj izrezbareni
 
View attachment 731405
Super sunčan dan i super ekipa 👍,ajde da sam i ja Matu upoznao
Točno smo sidili za ovim stolom 😃,Matu sam vidija kod benzinske pri dolasku u KGB,mi smo prašili za Rab a vi ste došli koji minut iza.Ta Aprilija je tu bila skupa s nama 😎
Pri povratku kod Tribnja Lisarica smo vidili u jednoj ćoši da ekipa "odmara".Dosta san brzo proša ali mi je kolega reka da mu se čini da je jedan otresa 😥
 

Attachments

  • IMG-20210509-WA0013.jpg
    IMG-20210509-WA0013.jpg
    426.5 KB · Views: 0
Lagano mi fali doba od prije 7-8 godina kad smo imali cestu "za sebe" 😂
Previše pizdarija u zadnje vrime, bojim se da bi milicija mogla neke ozbiljnije akcije pokrenut. Već smo u subotu jednog na motoru vidili debelo izvan njihovog staništa...
Ne brini, taj je bio pratnja za Porsche povorku.
 
Ne znam kak ostatku ekipe od jučer al meni niš nije klizalo po tim zmijama, jedan jedini put se nešto malo pomaknuo al nedovoljno da bi reagirao :mrgreen:
Zato jer se vučeš po cesti.