×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

kako je od Vruje do Sestanovca pa lijevo prema Blatu na Cetini i Omisu ? Moze li se tu malo dati oduska ?
Inace, za lokalce, tu sam do cetvrtka pa ako je neko za zajednicki djir, kafu, neka se javi ;)
Od Vrulje prema Zadvarju,Sestanovac,Bisko,Dugopolje
Nikad policjota nisan vidia(ja iden obrnuto jel)
Mos vozit koliko mozes i nemozes......ima ravnice,ima zavoja.......ima svega......
Sutra ako bude vrime cu tako samo eventualno do Imockog pa MA......
Odluka ce past u zadnji tren
 
Valjda sam onda dobro ispao na slici ako su me i uslikali :) Vidjat ce me jos par dana, samo da ova kisa popusti i ja ga odvrcem, pa kud puklo da puklo :)
Nisi ispa lipo ako te slikalo, slikalo te s guza
 
Malo pentranja iznad Magistrale (jos da mi je neko rekao da je pola ceste prema Vrgorcu preorano....)

F203A084-F478-445F-80ED-4B186D004F27.jpeg


I naravno, Passo di Kanta za kraj :mrgreen:
890D4E8E-2C47-419F-9AEB-E60319B57438.jpeg
 
Ne razumin. Cesta ti je top. Jedino ako si bas na neki seoski put skrenija. Iako bas moras trazit da skrenes na tako nesto. Cesta St-blato n/c, imocki, pa Ma ili nazad priko mosora. Je top topova. Plus ako jos kroz sv iliju prodes pa na Ma i ploce. Mos cili dan gustat nece te stufat.
 
Ne razumin. Cesta ti je top. Jedino ako si bas na neki seoski put skrenija. Iako bas moras trazit da skrenes na tako nesto. Cesta St-blato n/c, imocki, pa Ma ili nazad priko mosora. Je top topova. Plus ako jos kroz sv iliju prodes pa na Ma i ploce. Mos cili dan gustat nece te stufat.

Cesta je u renovaciji. Već pola godine.
 
Ne razumin. Cesta ti je top. Jedino ako si bas na neki seoski put skrenija. Iako bas moras trazit da skrenes na tako nesto. Cesta St-blato n/c, imocki, pa Ma ili nazad priko mosora. Je top topova. Plus ako jos kroz sv iliju prodes pa na Ma i ploce. Mos cili dan gustat nece te stufat.

Sada sam vozio od Makarske do Vrgorca, gdje sam skrenuo prema Plocama (preko Drazevitica i Perackog Blata) i onda Magistralom nazad do Brela
Makarska do duge Duge Njive je uzivancija, ali su onda radovi na potezu Duge Njive - Kljenak - Ravca. Malo novi asfalt, malo sve raskopano. Na nekim dijelovima bas razvaljena cesta; mislio sam da cu “sjesti” karterom na neki od valova od kamionskih kolotraga...
Ali kada se zavrsi ova cesta, bit ce top !
 
Last edited:
Imas 3 dana top vrime. Mora bit da gustas.

Nazalost, lose vrijeme mi je vec 4 dana... Danas sam tek uhvatio priliku da se provozam, imam jos sutra i onda moram nazad kuci... Kisa i ruzno vrijeme su mi pokvarili dosta planova... :mad:
 
Last edited:
Od Miočića prema Vrlici, je li neko vozija u skorije vrime? Ima li na tom potezu kontrole brzine?
 
Sada sam vozio od Makarske do Vrgorca, gdje sam skrenuo prema Plocama (preko Drazevitica i Perackog Blata) i onda Magistralom nazad do Brela
Makarska do duge Duge Njive je uzivancija, ali su onda radovi na potezu Duge Njive - Kljenak - Ravca. Malo novi asfalt, malo sve raskopano. Na nekim dijelovima bas razvaljena cesta; mislio sam da cu “sjesti” karterom na neki od valova od kamionskih kolotraga...
Ali kada se zavrsi ova cesta, bit ce top !
Vrgorac je zajeban
Ovako
ST-Bisko-Sestanovac-Imocki-Makarska(kroz tunel)-Vrulja-Zadvarje-Sestanovac-Bisko-ST
Nema radova,nema,policije,jako malo kamera(samo doli Makarska-Vrulja i jedna kamera pred Imockim nakon pumpe.....
Ja ne vidin problem
 
  • Love
  • Like
Reactions: Lucijano and Kesi
Cesta je u renovaciji. Već pola godine.
Ne govorim za vrgorac. Govorim za sve druge. Nebi da mora za vrgorac

ps: ovo sta ti je Seki 22 napisa. A plus jos mos izac na Dicmo pa Sinj Knin pa gori do gracaca pa nazad priko velebita( na benkovac /posedraje). Imas sta vozit
 
  • Like
Reactions: esso_sa
Ja nedavno, ni tragova policiji, 5 kilometara pravca pa preko Svilaje, milina. Više se treba paziti blata na cesti i lokalaca s prilaznih puteva. Inače mi je to jedna od najljepših cesta.

49818433266_5450ba1860_b.jpg


49818432906_a923570aa0_b.jpg
Ovi tvoj dukac je bas lip. Znan da si ga bio prodava, pa si fala bogu odusta
 
Ovi tvoj dukac je bas lip. Znan da si ga bio prodava, pa si fala bogu odusta

Stara raga, ali donosi gušta na mašure. Baš je po mom guštu, od izgleda koji se oslanja na Cafe Racere, dosta dobrih komponenti ovjesa i kočnica, male težine, brutalnog zvuka, upravljivosti...

Za lovu koju mogu dobiti za njega, ne mogu dobrog Beverlya kupiti, a kamo li što ozbiljnije po mom guštu. Iskreno mi vrijedi puno više od tržišne cijene,čitavu Hrvatsku sam prošao, nikad me nije ostavio na cjedilu, doslovno peri-deri.

Ovako nešto bi bila dostojna zamjena, ali cijenom je u nebesima, ogromna prednost mi je mogućnost lakšeg Off Roada i puno bolja udobnost.

1100-Sport_5-1920x1280.jpg
 
  • Like
Reactions: DADO+ and gvo
e nema nikoga priko svilaje nego jedino krava
nikad neznaš kad će te koja dočekat
prije dvi godine neke dvi gromade stoje na cesti, stojin i ja, i da nije naišlo neko auto koje ih je lagano razmaklo još bi sta tamo
uglavnom pejsaž odličan, ali nije za opuštajuću vožnju
 
  • Like
  • Haha
Reactions: JosipS and Nero