HI-FI kutak

Najvaznije je da si ti zadovoljan.
Samo, kontakt sprej nije dobra ideja, uskoro ce opet krckat. Tu idu samo specijalni sprejevi za elektron. kontakte koji ne nagrizaju kontakte na potenciometrima
 
Last edited:
U potrazi sa bluetooth predajnikom koji na ulazu ima Toslink (mada može i žica) a u predaji podržava BT 5.0 i obavezno LDAC codec.

Neki prijedlog??
 
S obzirom da ne mogu editirati gornji post ... zanemarite pitanje.
Na kraju odustao od LDAC-a, kupio SENNHEISER HD 450BT sluške zbog aptX LL podrške i služit će samo za gledat TV, jer iako imaju ANC funkciju nije na razini Sonya WH-1000XM4 na kojeg sam primarno ciljao kao all-around rješenje.... jbg.
 
Nakon par dana "testiranja" SENNHEISER HD 450BT sluški uparenih sa LG OLED C9 TV-om ili Samsungovim Note 8 i Note 10+ mobitelima, osjećam dužnost podijeliti moje dojmove sa ovdašnjim audiofilima.

Neću pisati neki opširni review jer koga zanimaju detalji ima ih već dovoljno po portalima i youtubeu, no osvrnut ću se na detalj koji nigdje nisam pročitao.
ANC funkcija je na razini "ajme meni" i bolje da je uopće nemaju, jer im samo diže cijenu i ništa drugo. Na temelju recenzija očekivao sam da ANC nije nešto učinkovita (i doista nije jer blokira samo niže frekvencije, a i to djelomično) no puuunoo veći problem je zapravo taj da kad je funkcija uključena generira statički šum koji totalno kvari zvučnu sliku, ukratko - neupotrebljivo.
Za pohvalit je očekivana čistoća zvuka i doista neprimjetna latencija, pa u koliko ih mislite kao i ja prvenstveno koristit za gledanje videa tu svakako ide preporuka, sve to naravno uz primjenu aptX codeca.

Zaključak: dobre ali ne opravdavaju cijenu, po meni vrijede cca. 100€
 
  • Like
Reactions: navigator77
 
Nakon par dana "testiranja" SENNHEISER HD 450BT sluški uparenih sa LG OLED C9 TV-om ili Samsungovim Note 8 i Note 10+ mobitelima, osjećam dužnost podijeliti moje dojmove sa ovdašnjim audiofilima.

Neću pisati neki opširni review jer koga zanimaju detalji ima ih već dovoljno po portalima i youtubeu, no osvrnut ću se na detalj koji nigdje nisam pročitao.
ANC funkcija je na razini "ajme meni" i bolje da je uopće nemaju, jer im samo diže cijenu i ništa drugo. Na temelju recenzija očekivao sam da ANC nije nešto učinkovita (i doista nije jer blokira samo niže frekvencije, a i to djelomično) no puuunoo veći problem je zapravo taj da kad je funkcija uključena generira statički šum koji totalno kvari zvučnu sliku, ukratko - neupotrebljivo.
Za pohvalit je očekivana čistoća zvuka i doista neprimjetna latencija, pa u koliko ih mislite kao i ja prvenstveno koristit za gledanje videa tu svakako ide preporuka, sve to naravno uz primjenu aptX codeca.

Zaključak: dobre ali ne opravdavaju cijenu, po meni vrijede cca. 100€
Jebiga tru wireless 2 su zakon
 
  • Like
Reactions: navigator77
Iman zapakirane bang olufsen e8 2.0 ( indigo blue/ boja) za prodat. Ako netko zeli. Nisam ih nigdi oglasija, samo ode. Ako ko zeli ok, ako ne nista. Neman volje se zajebavat sa oglasima Pogotovo od kad sam prodava auto, nitko ne zove nego svi jebeni sms salju. Pa sta priko sms a mozes. Ne rzumin to
 
Iman zapakirane bang olufsen e8 2.0 ( indigo blue/ boja) za prodat. Ako netko zeli. Nisam ih nigdi oglasija, samo ode. Ako ko zeli ok, ako ne nista. Neman volje se zajebavat sa oglasima Pogotovo od kad sam prodava auto, nitko ne zove nego svi jebeni sms salju. Pa sta priko sms a mozes. Ne rzumin to
aj ostavi broj moba na pm......
pa se esemesamo....
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06
20210522_150102.jpg
20210522_150037.jpg
20210522_150049.jpg
 
Trebam uzeti neki stup, kao toranj sa boom-boxom i za karaoke, pa ima netko iskustva sa tom Muse tvrtkom, ima dobrih i zgodnih u Pevexu, cijena je solidna, pa može kritike i preporuke... do cca 1500 kuna.
 
Jau međuvremenu nabavio audio note dac, hrpu kabela, 47 labs dac i transport shigaraki...i još koješta. SVega skoro pa dosta...ovaj, previše.
 
Trebam uzeti neki stup, kao toranj sa boom-boxom i za karaoke, pa ima netko iskustva sa tom Muse tvrtkom, ima dobrih i zgodnih u Pevexu, cijena je solidna, pa može kritike i preporuke... do cca 1500 kuna.
Frend je uzeo tak neki noname kinez u Pevexu ili Elipsu za slicnu lovu.
Dosta loš zvuk, s vremenom je počeo loviti neke šumove sam od sebe, poceo se povremeno gasiti da bi nedavno skroz riknuo. Star malo više od godine dana.
Da ja kupujem gledao bi JBL ili Sony.