Novi stacionarni radari

koliko vidio na dnevniku kad je neki hipster nedavno objavio video gaymobila kako mu se zapalila baterija u sklopu priloga je rečeno da MUP radi na zakonu po kojem će se sankcionirati te na romobilima...iskreno ako si punoljetan kazna bi trebala biti sukladno tome i uvećana zbog same činjenice da si na romobilu. Još ako nisi žensko odmah uputiti na vanrednu promjenu spola

gaymobil sa retrovizorima. mislim, za via romu odmah
 
Evolucija?

20210514_172140.jpg


:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: ODST and 3alfa3
taman sam na jednom pravcu prestizao(autom), ogranicenje 50, ja max.isa 70..auto uz cestu, 2 pandura s kamerom..sta mogu ocekivat?
 
Ako trazis nesto sto ce te upozoravati na kamere, skini aplikaciju Radarbot. To mi je ekipa ovdje sa foruma preporucila i dobro radi.
Slusalica iz telefona u uho ili ako imas intercom jos bolje... i imas fino audio upozorenja.
Upozorava na stacionarne kamere, ali i potencijalne policijske zasjede
Moze raditi i u offline modu (bez internet konekcije). BTW, posto si komsija, sada za vikend su postavljene radar kamere u Konjicu i Celebicima, pa pripazi. Trenutno su u testnom radu, ali pitanje je vremena kada ce krenuti sa cestitkama
Ja sam danas bas provjeravao Radarbot - slijedio po mapi Sarajevo - Mostar. Unesene samo kamere i radari na gradskom podrucju Sarajeva i Mostara, nista izmedju. Recimo ove nove u Konjicu i Celebicima - Fehlanzeige. Treba ih unijeti, sve prema moru
 
Moram i ja to instalirati te programe jbt vise ne mozes nikud poc a da ne gledas u nebo
 
Jeli ono iza mravinackog tunela nova kamera za brzinu?

Znaci kad se prođe mravinacki tunel, pa iduci tunel na izlazu?

Dalo mi obavijest na mobitel, ali kasno, cini mi se...
 
Jeli ono iza mravinackog tunela nova kamera za brzinu?
Ako misliš posli zadnjeg tunela na brzoj (kod odvojka za Klis), mislim da je.
Izgleda ka ona superduper na Sirobuji.
 
Ako misliš posli zadnjeg tunela na brzoj (kod odvojka za Klis), mislim da je.
Izgleda ka ona superduper na Sirobuji.
Tu je ta kamera vec iohoho……
Ne pokazuje nista ako se ne varan…..
Ali tolerira mislin 100 kmh jer malo dalje znak za 100
Ai cudno je postavljena
 
Jel ta snima samo sprijeda… majke ti koliko toga sad ima🤦🏻‍♂️ za razliku od prije 3-4 godine
Gleda prema tunelu, ali ne znam je li pokriva sve trake, ili samo ove šta idu prema Dugopolju.
 
  • Like
Reactions: b0du1
Danas čujem kontrolne tocke prema Severinu? Sto uopće gledaju kad skidaju sa strane? Tehničku ispravnost pretpostavljam
 
Danas čujem kontrolne tocke prema Severinu? Sto uopće gledaju kad skidaju sa strane? Tehničku ispravnost pretpostavljam
Nista. Kontrola vozila za sverc migranata. Malo malo je to preko tjedna. Znalo je biti po 5 kontrolnih tocki zaredom