Dobre prilike u oglasima

Baš sam i ja jučer gledao, ima 3-4 oglasa za isti motor na indexu, pa neki pobrisani. Nemam pojma, izgleda previse dobro na slikama za takvu cijenu :mrgreen:
 
preko slika se vidi jedino da je cijeli pofarban i da je promijenjen volan i sva crijeva i da fale utezi, obični gen2 tuono u original farbi vrijedi cca 3.5-4 t€ i to se najebeš ko isus dok ga prodaješ..
 
Pa koliko bi tuono iz 2008 treba kostat ako je 3500E dobra prilika...:rolleyes:
da je 2000E dobra je prilika ovako ce bit po oglasu do daljnjeg...
 
A s obzirom da se razni bolidi tipa z750 prodaju za 4500, fz6 za 4000, cak i sklepan ovako loše, tuono za 3500 je prilika haha
probaj svog prodati pa ćeš vidjeti :mrgreen: been there, done that..
da na z750 2008. piše aprilija, vrijedio bi ravnih 2500 eura u top stanju, usporedba je besmislena
i meni je harley govno isusovo za koje nebi dao 20 kuna, ali neko će bez jeba iskrcati 15 k€ za drlo na kojem si razapet ko isus i koje uzbrdo moraš voziti u 1. brzini, 100 ljudi 200 debila
 
A s obzirom da se razni bolidi tipa z750 prodaju za 4500, fz6 za 4000, cak i sklepan ovako loše, tuono za 3500 je prilika haha

oglasija san fazera za 2000E u kojeg je tribalo ulozit 300E da bude nov motor i vjerojatno nema urednijeg i s manje kilometara na njuski
pa se niti jedan covik nije javija...toliko o tima sta prodaju za 4000E ...prodat ce ga nikad..nemoze mjerilo vrijednosti motora bit cijena oglasena
na njuskalo...
 
  • Like
Reactions: Anticitizen419
probaj svog prodati pa ćeš vidjeti :mrgreen: been there, done that..
da na z750 2008. piše aprilija, vrijedio bi ravnih 2500 eura u top stanju, usporedba je besmislena
i meni je harley govno isusovo za koje nebi dao 20 kuna, ali neko će bez jeba iskrcati 15 k€ za drlo na kojem si razapet ko isus i koje uzbrdo moraš voziti u 1. brzini, 100 ljudi 200 debila
sve mi je jasno, ali malo sam razmišljao pa sam ko pravi mazohist, u budućnosti kad bude para zadržat tuona i dopeljat još koju Apriliu :mrgreen:
kad je lani prijatelj nakon 2 tjedan oglašavanja uspio prodat fz6n S2, sa 50000km za 4300, rekao, koji kurac, ne ide Tuono nikamo :D
 
mislim da ti je pogled u moju garažu sasvim dovoljan pokazatelj da si zapeo s time do kraja života :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Igor28
oglasija san fazera za 2000E u kojeg je tribalo ulozit 300E da bude nov motor i vjerojatno nema urednijeg i s manje kilometara na njuski
pa se niti jedan covik nije javija...toliko o tima sta prodaju za 4000E ...prodat ce ga nikad..nemoze mjerilo vrijednosti motora bit cijena oglasena
na njuskalo...
Stavio u oglas RSV plan je bio provozati se do kraja sezone i do tad ga prodati 🤣 3 svabe zvale u roku 1h prvi koji je dosao ga je i odvezao a ja tuzan i sam ostao bez motora pred sezonu. Cijena je bila ista kakva je bila dok sam ga kupio prije 3 godine sa 16000 km manje, a ujedno i skuplji od svih na oglasniku za 400-500€ 😜🤣 tako da od toga da se aprilije ne prodaju pada u vodu na kvadrat.
 
činjenica je da je unatrag zadnjih par godina primjetan trend povećanja potražnje za poluproizvodom jer su ljudi očito skužili da to nije baš takvo govno kak se priča, a tvoj RSV je najtraženija godina jerbo ima taj čuveni updated flywheel, fora je boja, a i vjerujem da je mint
tuono je druga priča, gen1 vrijedi više od gen2, puno je rjeđi i stvarno je teško naći dobrog, ali taj onda i košta i proda se momentalno ako je dobar primjerak