Dobre prilike u oglasima

z kad je izašao 2004. bio je bomba u dizajnu, prvi je krenuo u tom smijeru nakeda, sa odličnim motorom, povratak na 750 kubika....za odličnu paru..
mene je oduševio onda da sam ga i kupio..nova 10-ka je bila skoro duplo skuplja..
ovjes je govno, ali baš ga je bilo gušt vozit kad se uvija i mjesi..
koja je ono tema..
da ga ima novog po onoj cijeni iz 2004. opet bih uzeo jednog..majkemi..
 
z kad je izašao 2004. bio je bomba u dizajnu, prvi je krenuo u tom smijeru nakeda, sa odličnim motorom, povratak na 750 kubika....za odličnu paru..
mene je oduševio onda da sam ga i kupio..nova 10-ka je bila skoro duplo skuplja..
ovjes je govno, ali baš ga je bilo gušt vozit kad se uvija i mjesi..
koja je ono tema..
da ga ima novog po onoj cijeni iz 2004. opet bih uzeo jednog..majkemi..

👍👍

Kako ovjes govno??? Kako uvija i mjesi???

Kad je izasao i meni i frendovima je bio djecacki san upravo zbog tog dizajna, maska, rep kao ninja...
 
Last edited:
Dajte ne pričajte svi gluposti, šta ste pijani od jučer
Tuono 2007 u crnim bojama 10/10
Svi ostali motori na svijetu max 6/10
Zašto, zato jer tuono iz 2007 nema plastike u ulju, kao plavi tuoni koji su smeća i samo bolidi ih kupuju, tuono 2007, crni za zadnjem kotaču izbaci 175KS, više negi i V4, naravno V4 1100, 1000 je za tetkice, tuono 2007, crni ima ovjes bolji i od factroy modela 2021
A sad vi svi pričajte šta hoćete
 
ktj.. :mrgreen:

20210530_090957.jpg
 
z kad je izašao 2004. bio je bomba u dizajnu, prvi je krenuo u tom smijeru nakeda, sa odličnim motorom, povratak na 750 kubika....za odličnu paru..
mene je oduševio onda da sam ga i kupio..nova 10-ka je bila skoro duplo skuplja..
ovjes je govno, ali baš ga je bilo gušt vozit kad se uvija i mjesi..
koja je ono tema..
da ga ima novog po onoj cijeni iz 2004. opet bih uzeo jednog..majkemi..
+1.
Vrh cijena. Dobar paket.
Rsv vs Z, otprilike Giulia vs Civic.
 
.. prije imao harleya isto malo veca vrjednost i isto ga je dugo prodavao.

Sigurno ga je greškom postavio u rubriku 'Motocikli'. Da je odabrao ispravnu rubriku oglasnika - 'Nekretnine', planuo bi u roku keks.

Takođjer, isto vrijedi i da ga je oglasio u mjesečniku stomatologa, RRIF ili nekoj sličnoj publikaciji za ljude koji su u 45. godini otkrili da penis ne služi samo za mokrenje.
 
Ford Mustang iz 1968 je legenda od auta ali Ford Mustang iz 1983 je po svemu bolji a jedno od najvecih sranja od auta koje moze bit…..
Prema tome……nemojte se itat….l
Dakle Stara Honda Africa twin je legenda od motora, ali nova Honda Africa twin sa DCTom je po svemu bolja a jedno od najvecih sranja od glorificiranog skutera koje moze bit...nuff said
 
Last edited:
  • Like
Reactions: SpoRRi
Koje pizdarije ovde pročitaš!!! :eek:
Uspoređivat Japanske najniže kvalitetne motore (upotrba materijala i dizajna iz 80.ih) sa taljanskim motorima nakon 2000.te je bezpredmetna!
 
  • Like
Reactions: ODST
Koje pizdarije ovde pročitaš!!! :eek:
Uspoređivat Japanske najniže kvalitetne motore (upotrba materijala i dizajna iz 80.ih) sa taljanskim motorima nakon 2000.te je bezpredmetna!
Jbg, netko je naucio do 80ih, a netko tek nakon 2000. i neke..netko ni tada..ocito.. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: maRRin 06