Koliko često vam se događaju opasne situacije u prometu

ovo je nažalost sve normalnija pojava i sa autima..i kad sam u autu..
ne znam jel ovaj narod toliko napaćen, ali to se bezrazložno sijeku zavoji i vozi po sred ceste, bez obzira jel' im Ideš u susret ili voziš iza njih..
ni cjepivo ne pomaže..
 
Koliko cesto? 9/10 voznji.. pogotovo ako sam po gradu nesto dulje, uglavnom mobitel, mobitel, pa ne gledanje mrtvog kuta..
Doduse, od stresa na poslu zadnjih mjeseci mi je motor postao jos veci ispusni ventil pa nisam ni ja bas uzor kao vozac..
 
Na privremene građevinske semafore ne stajem jer su većinom neispravni/ne sinkronizirani ili redneckovi ne saltaju na vrijeme daljinskim.
To i rampa za vlak idealne prilike za obici 5-20 auta. ;) + osjećaj kao da si na trci kad se rampa digne - neprocjenjivo.
Dobar način za popušit kaznetinu...barem u Rijeci i okolici
 
  • Like
Reactions: Volcabar and Dene
Prije par godina vozim se autoputom ZR-RI, na jednom dijelu je ograničenje brzine, radovi na putu i zatvoren preticajni trak.
Policija se smjestila taman iza bljeskalica u zatvorenom traku i slika.
To je nekome bila vrlo opasna situacija za novčanik.
 
Prije par godina vozim se autoputom ZR-RI, na jednom dijelu je ograničenje brzine, radovi na putu i zatvoren preticajni trak.
Policija se smjestila taman iza bljeskalica u zatvorenom traku i slika.
To je nekome bila vrlo opasna situacija za novčanik.
U Italiji bih rekao, gotovo redovita pojava.
 
Privremeni semafor - radovi na cesti. Baba stala 50 m prije semafora na samom izlazu iz zavoja jer je tu hlad :ROFLMAO:
To me malo podsjetilo na frenda iz srednje koji se na cesti zabio u auto.Bila je noć,cesta izvan naselja slabo osvjetljena,vozač je bio pijan i na sred ceste stao,ugasio auto i zaspao,a ovaj ga kasno skužio i zakucao se MZ-om u gepek.Frend slomio palčeve i natukao koljena i ramena,al se na sreću oporavio za par mjeseci.

Meni osobno su najopasnije situacije bile kad su mi dva cucka izletili pred motor pa sam ih jedva izbjegao i po gasu,kad mi je jedan kreten izletio iz sporedne ulice,i prošle godine kad sam naletio na šoder u zavoju i pao.
 
Vise ne razmisljam o takvim situacijama jer sam otupio. Ako dobro prodje zaboravi se to brzo xD neku vecer sam slagao S zavoj i u susret mi je dolazio skuter neki i blicao mi no ja sam mislio da skakuce jer je ta strana ceste losija.. uglavnom doletio sam bice sa 140 odmah iza zavoja stoji slepa i auto...kako sam to prosao nemam pojma xD uglavnom, znam vozit ko debil al generalno sam se smirio i puno manje dolazim u sjebane situacije. Vise manje sve pizdarije su mi proizlazile iz vecih brzina... ne sve u svemu ne obazirem se jer svi grijesimo ali ni mi motoristi nismo bas cvijece.


Ali najgore mi je kad se prevrnem motorom u mjestu to me najvise strah. Nisam puno puta ali jesam dva puta. Nakon prometne sredio motor tj komplet ga farbao i promijenio lijevo deklo koje sam sjebao. I bas mi palo na tu stranu ogrebao plastiku ispod sica i bas to deklo koje sam mjenjao 😄
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Danas na Dugopolju lik na crnoj busi vozi po kontra smjeru.
I ono da sam bio blize nebi nam nijednom bilo svejedno jer debil se zbog stupica koji djele trake nije moga ni vratit u svoju.
 
Last edited:
Danas se vracam iz Starigrada,...e onaj zadnji pravac prije kamere na ulazu u Posedarje...vozia sam nekih 55,iskoci Fazan,i skakuce po rubu,kamenjima,ja usporia ,on jos dva-tri skoka uz mene pravcem...i ! ... skoci mi na desno rame,vozia sam ga nekih 10-15 metara.te je odskocio nazad i nestao...to je bio show,samo nisam se snasao,jer sam ga trebao scepati livom rukom ,poslje je lako misliti...al sve je to trajalo 3-4 sekunde...glavno da je sve OK...
 
Danas se vracam iz Starigrada,...e onaj zadnji pravac prije kamere na ulazu u Posedarje...vozia sam nekih 55,iskoci Fazan,i skakuce po rubu,kamenjima,ja usporia ,on jos dva-tri skoka uz mene pravcem...i ! ... skoci mi na desno rame,vozia sam ga nekih 10-15 metara.te je odskocio nazad i nestao...to je bio show,samo nisam se snasao,jer sam ga trebao scepati livom rukom ,poslje je lako misliti...al sve je to trajalo 3-4 sekunde...glavno da je sve OK...
Promisli da je umisto fazana bila krava. Dobro si proša.
 
Evo citam na jednom drugom forumu da smo mi, debili na dva kotaca, iskljucivo opasnost u prometu i da bi nas trebalo zakonom zabraniti. Jedan se jos i hvali da je jucer volanom trznuo na trebicu na skuteru i da se ova usrala.
I onda se ja cudim kad u ovoj kao ustrojenoj Njemackoj mi debil sa autom sjece okuku iz suprotnog smjera i ne trza ni kad me vidi. Ocito smo debili, ali nevidljivi debili.
 
Evo citam na jednom drugom forumu da smo mi, debili na dva kotaca, iskljucivo opasnost u prometu i da bi nas trebalo zakonom zabraniti. Jedan se jos i hvali da je jucer volanom trznuo na trebicu na skuteru i da se ova usrala.
I onda se ja cudim kad u ovoj kao ustrojenoj Njemackoj mi debil sa autom sjece okuku iz suprotnog smjera i ne trza ni kad me vidi. Ocito smo debili, ali nevidljivi debili.
neznam na to dobar odgovor,znam da je vjerovatno zabranjeno,ali otkad sam stavio 4 naglenke na Stroma...mogu reci da 95 % imam manje problema na cesti.tj.u prometu ... sad se NLO dobro vidi ... ,a tih 5 % sto trznu kao neki mulac-frajer.meni nebi pobiga sigurno... te bi na licu mista osta bez vozacke i prava na ponovno polaganje...
 

Attachments

  • 2.jpg
    2.jpg
    849.9 KB · Views: 0
  • 3.jpg
    3.jpg
    659.5 KB · Views: 0
  • 4.jpg
    4.jpg
    659.2 KB · Views: 0
  • 5.jpg
    5.jpg
    660.6 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: hondimir
Nema ništa ljepše nego kad te advenčr rajderi zabljesnu u oči sa ovim maglenkama. Turske Scanie su mila majka prema modernim advenčr rajderima kad se upute na 30 km dug put na sunčan dan. Doslovno trebaš masku za varenje kad dolaze u susret.

Ali bitno da CVH zajebaje zbog katadioptera i DB killera.
 
Kad smo mi narod koji voli od dreka raditi pogaču, za nas niš nije dovoljno dobro, svemu nađemo manu i za svaku tu "manu" iznađemo Grunfovsko rješenje problema. Da nema CVH i tehničkog pregleda sve me strah s čim bi se sve ekipa vozila, Indijci bi bili pi*#n dim za nas, nije da odobravam sve poteze od CVH, ali netko mora i malo reda napraviti na cesti.
 
Danas se vracam iz Starigrada,...e onaj zadnji pravac prije kamere na ulazu u Posedarje...vozia sam nekih 55,iskoci Fazan,i skakuce po rubu,kamenjima,ja usporia ,on jos dva-tri skoka uz mene pravcem...i ! ... skoci mi na desno rame,vozia sam ga nekih 10-15 metara.te je odskocio nazad i nestao...to je bio show,samo nisam se snasao,jer sam ga trebao scepati livom rukom ,poslje je lako misliti...al sve je to trajalo 3-4 sekunde...glavno da je sve OK...
I fazan bi zajaha stroma