Velika Svjetska Putovanja

Bas sam mislio reko oces stavit onu s parkinga kad si nas slikao...    :mrgreen:  (y)
 
Zbog krize koja hara planetom, razmišljam nadopuniti ovu nepravedno zapostavljenu a opet najbolju temu ikad na forumu sa nekim retro upisima iz perioda prije krize. No svakako prolistavajući ovaj upis evo iskreno sam se sebi divim evo najiskrenije rečeno.
 
  • Like
Reactions: Lucho 23
Bas sam se neki dan zamislio reko di si ... nema te dugo za cut ni vidit 😁
 
Evo me tu sam druže poručniče! A di si ti prođi do velegrada da probamo uć na Grobnik, na ulazu su sve stroži al možemo probat preko neke šume ograde, pa da nas hvataju tamo ko šinteri bit će uzbudljivo!

Nego, da malo podgrijem ovu staru temu, bio sam jučer vidio promjene u ovome gradu, i ne znam šta bi na to rekao, slika ipak više kaže od mene. Mural velikog Marijeta, dobio je malo moderniji oblik. Za one koji nisu bili, Marijeto je pred par godina u ulici gdje mu je bila radiona dobio skromni mural, ništa "specijalno" ali barem nešto da se netko njega sjeti da baš ne bude skroz zaboravljen čovjek.

voV2NWC.jpg


Malo po malo pitura je propala, pa se netko, ne znam tko, ni zašto, odlučio malo obnoviti zid, i napraviše tako novi mural, sa malo većom kvadraturom. Neka moderna umjetnost je ovo a ja nisam moderan pa ne razumjem baš al ok.

UF6RWQz.jpg
 
Evo me tu sam druže poručniče! A di si ti prođi do velegrada da probamo uć na Grobnik, na ulazu su sve stroži al možemo probat preko neke šume ograde, pa da nas hvataju tamo ko šinteri bit će uzbudljivo!

Nego, da malo podgrijem ovu staru temu, bio sam jučer vidio promjene u ovome gradu, i ne znam šta bi na to rekao, slika ipak više kaže od mene. Mural velikog Marijeta, dobio je malo moderniji oblik. Za one koji nisu bili, Marijeto je pred par godina u ulici gdje mu je bila radiona dobio skromni mural, ništa "specijalno" ali barem nešto da se netko njega sjeti da baš ne bude skroz zaboravljen čovjek.

voV2NWC.jpg


Malo po malo pitura je propala, pa se netko, ne znam tko, ni zašto, odlučio malo obnoviti zid, i napraviše tako novi mural, sa malo većom kvadraturom. Neka moderna umjetnost je ovo a ja nisam moderan pa ne razumjem baš al ok.

UF6RWQz.jpg
Future is now

Jesus_PaintingNEW_293150090.jpeg
 
  • Haha
Reactions: Nero
Evo me tu sam druže poručniče! A di si ti prođi do velegrada da probamo uć na Grobnik, na ulazu su sve stroži al možemo probat preko neke šume ograde, pa da nas hvataju tamo ko šinteri bit će

Pa bio evo u nedilju na king grobnik

58DE9790-A60E-42AD-B405-8EC881EA869D.jpeg
D3B7B40E-C571-446E-B09B-D43DA21582D3.jpeg
 
  • Like
Reactions: ZP1993
Danas, danas.....danas.............planirao sam ić vidit šta ima na Grobniku, i kako sam prošo Putnik, tako je bilo "ma oćeš kurac" i produžih ubrdo via Gorski Kotar. Došao sam u Fjužine i po prvi put skrenuo u neke stranputice neke cestice kroz šumarke i tri pičke materine i tako protutnjao kroz djelove Gorskog koje nikad nisam vidio, izašo do nekog vidikovca kod Novog, spustio se u Novi točit i natrag gore kozjim stazama do Ogulina i preko Ravne Gore natrag, baš dugo se nisam ovako izguštirao.

Bilo je svega, kulturice, nekih fora auta zabačenih po tim selima, lijepih pogleda (di mi živimo jebote pas), divljih zvjeri i tako dalje svašta nešto.

CvefKi3.jpg


n89RHKg.jpg


dc4SVYt.jpg


2Wjk3BO.jpg
 
dobro da si pogodio cestu za nazad :cool:
 
  • Haha
Reactions: Riker
Jučer, jučer, jučer. Skočih do frenda malo u Istru nisam bio dugo, i baš je bila neka romantika u zraku pa sam stajao slikat po putu ko najveći bumer. Kako vrijeme ide to mi je više žao da sam zakucao onaj fotić u pod, makar je smeće mobitel je pak totalna katastrofa, ni zvizdan i čisto nebo ne pomažu, loše to izgleda koliko su vizure lijepe, ne može se to prenesti takvom krnjom fotografijom.

XWz5PWD.jpg


hP7eAeS.jpg


Bilo je dosta ljudi, turista po putu, po selima, po plaži, to mi je drago vidjeti, ova dvogodišnja prevara koja je u toku sad mi je promjenila mišljenje, prije sam negodovao na turizam sada me veseli kad vidim da su ovdje, da je nekakav muving. Ko klinac sam uvijek zamišljao kako je Pale sam na svijetu odlična fora, i Mad Max fantazije o nekakvom raspustu civilizacije, povlačim sad te misli i želje valjda nije kasno, samo gužva i kolone samo to želim.

6AcamCG.jpg


5oUNlQb.jpg

SNAGA!!!

6t966VF.jpg


aaVJ3z7.jpg


Beach barovi su radili lijepo, u ovom su bile možda najopscenije kurve u usporedbi sa susjednim barovima, totalna hipergamija, i primjetio sam da je sve više umjetnih dupeta u điru, malo glupo izgleda uživo, puno bolje je to prezentirano na insta ili na toku kad se izabere optimalni kut ili svjetlo, ovako na sunjari kad dupe strši a ostatak trupla ne prati formu nit ne izgleda ko da je iz teretane, izgleda čak bi rekao jadno.

Inače cijeli taj prostor je čudo jer ima odličnu teretanu na otvorenom, a malo pored toga, košarkaški teren i street workout park, jebote ovo je California ali onako u pravom smislu te riječi, ovo je ona Califronia koju su nam debili iz Amerike pokušali prodat dok je to još u nešto sličilo. Kad smo išli ća zamislio sam kako bi bilo da sad me netko odvede na Venice Beach hahahahah jebote Ameri su svakako jadnici, a još veći jadnici od njih su ljudi koji smatraju da smo "mi jadni" a "oni pametni", to svako malo čujem i nije mi jasno kako takvi mozgovi postoje.

Ovo je raj na zemlji.

I ništa, ošo kući, na Plominu me neki nejked 600 napro pa sam se ispisao iz svijeta utrka, oduzeta mi je trkačka licenca i kao što kažu ono si što jedeš, ja se sad trkama mogu baviti jedino ako vozim ono što jesam, znači nulu.

KBm6q1n.jpg


EB3vQBY.jpg


iSvybyQ.jpg


Idem kupit fotić.
 
Last edited:
nisi napisao gdje je taj beach bar i poluprirodni komadi … :oops:
 
Opet nas je Riker navukao na foru.
Eto nam svima bananko.