WSBK 2022

Ovi su mutavi ne ierosportu , pa nemos utrkumprekinut sa 5 min jinglova pa nije to prijenos.tenisa
 
Pisurija , svi guraju i vuku
20210703_153753.jpg
 
Lucky je malo nervozan :mrgreen:
Toprak je Tiiito
Pat Garret(prvi put na stazi) je Kardelj :mrgreen:
Mislim da ce Krmeljio odrijesit kesu i dovest ovu dvojicu u GP :p
Bolci sto komunjare ne voze, vidim Benwejci i Omde pocele vozit a oni nista :mrgreen:
 
Stoprak , strasan , kako sam i reko u drugoj temi , prvo prvak u wsb pa onda u gp ...
 
Svaka mu cast, od starta se vidilo da ima cojoneess. Odlicna voznja , na granici , Rea je ljut nesto da.

A sto sa amerom.bilo , taman su imali jingle.sa biciklistima pa se nije vidilo , jebali ih jinglovi da ih jebali
 
Turčinov proboj u prvom krugu ka svojedobno Ayrtonov...
Jebenica.
 
Ja sam.skonta da je na ciljnoj , jos.reko.okrece se da vidi gdje je rea.
Pa da je radi toga popusio nakon onakve utrke nebi mu niko zamjerio da spali yamahu na startnoj liniji.
 
Ostal je na dva zavoja prije cilja , točno kad je iz njega izlazil i daval gasa ... :mrgreen: :mrgreen:
 
Eno pominju da ce se i u WSBK morat vozit s Ducati elektronikom kao u MotoGP, 'ta ce se Benwej po podiju sepurit kad bi Redding trebao :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: GePeZe
Bolci sto komunjare ne voze, vidim Benwejci i Omde pocele vozit a oni nista :mrgreen:

Em si Bosanac em zivis u Limburgu, nije ni čudo da nista ne razumijeŔ.

Mi smo u punoj koncentraciji za fokus na osvajanje naslova prvaka u MotoGP šŸ˜šŸ¤£šŸ˜‚
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi