Koliko često vam se događaju opasne situacije u prometu

1625554759138.png

Ovako to nešto izgleda,došao je s tim na posao iz Bakra,ja se nebi usudio
 
jel taj lik neki ćelavi, neki dan je jedan takav vozio se po po trotoaru i samo na obali dignuo desnu ruku i između auta preko 3 trake skrenuo prema terminalu
 
jel taj lik neki ćelavi, neki dan je jedan takav vozio se po po trotoaru i samo na obali dignuo desnu ruku i između auta preko 3 trake skrenuo prema terminalu
To mi i zvuci vjerojatnije od "sam se ugasio"
Al kako bilo, odrastao muskarac na tome, svakako bi zavrsio tako. Mozda bolje da ga je asfalt prvi docekao
 
To mi i zvuci vjerojatnije od "sam se ugasio"
Al kako bilo, odrastao muskarac na tome, svakako bi zavrsio tako. Mozda bolje da ga je asfalt prvi docekao
To su njegove riječi,navodno da je bio na servisu i nakon toga mu se to desilo. razmišlja da tuži servis. Njegove riječi, ne poznajem ga
 
Last edited:
Je ćelav je
Nećemo ga unaprijed optužit, ali nema puno ćelavih koji voze takva čuda :mrgreen:
Ja ne znam šta je tim ljudima na električnim vozilima ali koda im se mozak ugaso. Znači on ide po trotoaru među ljudima od bivšeg Capitana prema Gardensu, na semaforu se nama u autu upali zeleno, on to vidi, odustane od prelaska preko pješačkog, produži naprijed, skrene između dva parkirana auta uz cestu, digne ruku i direktno preko 3 trake po dijagonali pređe na drugu stranu sa tom dignutom rukom, samo sam gledao oće upast sa tim čudom među tračnice.
Nakon njega, neke 2 ženske na boltima, po Delti di su 3 trake u jednom smjeru, one voze u suprotnom smjeru po cesti
 
  • Haha
Reactions: Dene
Nećemo ga unaprijed optužit, ali nema puno ćelavih koji voze takva čuda :mrgreen:
Ja ne znam šta je tim ljudima na električnim vozilima ali koda im se mozak ugaso. Znači on ide po trotoaru među ljudima od bivšeg Capitana prema Gardensu, na semaforu se nama u autu upali zeleno, on to vidi, odustane od prelaska preko pješačkog, produži naprijed, skrene između dva parkirana auta uz cestu, digne ruku i direktno preko 3 trake po dijagonali pređe na drugu stranu sa tom dignutom rukom, samo sam gledao oće upast sa tim čudom među tračnice.
Nakon njega, neke 2 ženske na boltima, po Delti di su 3 trake u jednom smjeru, one voze u suprotnom smjeru po cesti


Baterijska zracenja iz njihovih vozila pretvore ih u feminizirane hipstere :mrgreen:
 
Nećemo ga unaprijed optužit, ali nema puno ćelavih koji voze takva čuda :mrgreen:
Ja ne znam šta je tim ljudima na električnim vozilima ali koda im se mozak ugaso. Znači on ide po trotoaru među ljudima od bivšeg Capitana prema Gardensu, na semaforu se nama u autu upali zeleno, on to vidi, odustane od prelaska preko pješačkog, produži naprijed, skrene između dva parkirana auta uz cestu, digne ruku i direktno preko 3 trake po dijagonali pređe na drugu stranu sa tom dignutom rukom, samo sam gledao oće upast sa tim čudom među tračnice.
Nakon njega, neke 2 ženske na boltima, po Delti di su 3 trake u jednom smjeru, one voze u suprotnom smjeru po cesti
Ma sigurno je on,slikat ću ga poskrivećki kad se oporavi pa ti pošaljem sliku 😀
Ali ako stvarno tako vozi onda dobro da je živ 😂
 
  • Like
Reactions: Igor28
evo danas tip sa SUVom propušta pješaka na pješačkom (pješački prelaz na betoniranom ležećem), a pandur koji je bio iza njega u patrolnom autu mrtav ladan gas i prestiže zaustavljen auto ispred pješačkog, preko ležećih i ispred pješaka koji je već skoro na pola ceste i ode...i takva kretenčina će sutra pisat bilo kome kaznu zato jer je vozio 10 kmh preko limita na praznoj cesti.
Rules for thee but not for me
 
Last edited: