Voznja solo ili u grupi?

Opasnosti razne eksponencijalno rastu s brojem vozaca u grupi, tako da...najbolje se osjećam kad sam solo.
 
  • Like
Reactions: Luke
Solo ili u grupi uvijek vozim isto. Nitko da spomene suvozača/icu. Ja 50% vožnji imam suvozačicu (i tad vozim isto kad sam na XR-u :mrgreen:)
Bitno je da vozite svoj tempo bez obzira jeste li brzi ili spori za druge.
 
Nisam nasao slicnu temu, pa ako je vec bilo molio bih moderatora da premjesti.
Dakle, opet sam poceo voziti nakon 15 godina i imam neku ekipu tu koja vikendima vozi zajedno. Ima tu R-ova, tourera, svega.
E sad, ja inace vozim sam i uzivam u voznji, ali evo vec dva puta sam se dao nagovoriti da se idemo voziti zajedno.
Ljudi moji, pa meni je to bilo sve osim uzivanja! Ja definitivno dalje nastavljam solo, eventualno sa zenom ako je uspijem nagovoriti da sjedne na motor. Vozim kad ja hocu, kako ja hocu i gdje ja hocu. Po meni je ta sloboda i bit voznje na motoru.
Kakva je situacija kod vas? Preferirate solo ili grupnu voznju i zasto?
Max.3.
Koji isto disu.
Najgorje u grupi je to da stalno moram paziti na onog ispred sebe. Ako nema ritma i fotka, mjesto mu je na zacelju.
Tako da osobna stvar afiniteta
 
Biram s kim pijem pivu, tak i vožnju... oprez uvijek povećan kad se s nekim voziš 1. put... inače su mi veoma dobre veće klupske vožnje, laganini i mahanje tetama... a kad smo kod teta, ni s njima nisu loše voznje ako si iza :)
 
Nekad solo ali obicno na bude dvoje
Sad u zadnje vrime troje……
Zna se skupit 4,5 ali rijetko
Drzin razmak bar 50 m…..
Pomalo laganini…….
Kad smo dvoje onda je malo brzi ritam ali oboje smo losi vozaci pa to brzi svatite uslovno😂

voznja je dobra ali sokic u MA,ŠI ili Imockom sa ekipon je tocka na i
 
Nekad solo ali obicno na bude dvoje
Sad u zadnje vrime troje……
Zna se skupit 4,5 ali rijetko
Drzin razmak bar 50 m…..
Pomalo laganini…….
Kad smo dvoje onda je malo brzi ritam ali oboje smo losi vozaci pa to brzi svatite uslovno😂

voznja je dobra ali sokic u MA,ŠI ili Imockom sa ekipon je tocka na i
Ako si ti loš vozač kako to moš reć i za kolegu bez i da si ga pita? 😩 :mrgreen:
 
@ SpoRRi: Da, cuo sam za to pravilo, ima ih hrpa za vožnju u grupi, ali tesko je to objasniti par god. starijim ljudima sa CBR/Hornet 600, RSV 1000/Pegaso Factory 660, Ninja ZX-9R, ER-5, MT-07 a vozis ''samo'' 125 4T.
Oni iz zabave ispred potegnu 180 km/h a meni kao da gledam hyperspace/warp, bolje tako nego meni iza leda.
 
Nekada su motore vozili entuzijasti, zaljubljena ekipa u 2 kotaca... paljenje guma, voznja po zadnjem, prednjem, izraubana koljena, spaljeni kombinezoni, varene rame... 1 motor u vlasnistvu 10 frendova. Danas svaka susa ude u salon i izade sa kredom van! Na zalost takvih je sve vise.. Ovi polu motori, textilna obleka, vizirke, japanke i sta je najgore sve vise elektricnih skutera i duginih boja. Pokoji pomorac u odjelu od 3 hiljke eura na s1000rr ili dukcu a na tabli max stupanj nagnutosti sa nogare u garazi..

Naravno da se vozim sam po potrebi ali to je iskljucivo od tocke a do tocke b... Ko nema ekipu nezna sta je istinska voznja sa motorom! Dali toureri, sportive ili skuteri, svi se nadu u necemu.

Nas je 5 ustimanih kao violina, da ne ulazim u tehnikalije.. ne postoji nista srcu draze, pored toga voznja solo je crno bijeli svijet
 
kad si solo, parkiraš, uzmeš pivu,.. i dođe drugi solo i krenu priče, prijateljstvu nema kraja :cool:
grupe su mi smiješne, uvijek ima onaj jedan koji previše priča a ostali ga samo slušaju i čekaju da idu dalje vozit :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Luke and Zog