BSB

Ovo sam gledao prosli tjedan.
Mislio sam staviti, ali sam odlutao negdje, pa evo malo zabave.

 
  • Love
Reactions: bolcic
Jucer odgledao sve 3 utrke onboard sve snimke. Stvarno je ta M1 bez veze deru je Dukci i Benwejci al onda dodju zavoji i ne mogu, ni Dukac ni Benwej, da se nagnu od krila i pajdo ih obidje jer se more vise nagnut :mrgreen: I Suza ih u zavoju obidje na foru blize asfaltu :LOL: Treba ukinut, zabranit krila i Devices da i Dukac sta osvoji a i Benwej more bit sta usicari :p
 
Pa nek ugrade masinu od.bmw -a u yamahu 😜.

Očito nemos imat i snagu i bit dobar u zavojima. Dukac se odlucio zna se za sto, a bmw nezna ni sam.na koju bi stranu. Jebali bi se da im ne uđe 😂
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Pa nek ugrade masinu od.bmw -a u yamahu 😜.

Očito nemos imat i snagu i bit dobar u zavojima. Dukac se odlucio zna se za sto, a bmw nezna ni sam.na koju bi stranu. Jebali bi se da im ne uđe 😂
Volcika bar ubode neki naslov tu i tamo, kako god. Ovi sve nesto se natjecu i sportski brand, a ne mogu naslovima ni prismrdit. Ni na 2 ni na 4 kotaca. Oni ce jos malo i u BMW kupovima pocet gubiti :mrgreen:
 
Danas je i AMA race weekend, Rainey ih malo popravio ima dobrih vozaca i dobrih utrka. Moze se gledan na YT motoamerica kanal.
 
  • Like
Reactions: frx1 and bolcic
Vecers mislim u 23 je druga utrka, Laguna Seca
 
Druga trka nije bila bas nesto, prva puno bolja.
 
Vuhec, jes ti vidio koji dječarci voze po Amerikama.:mrgreen::mrgreen:? Aj vidi jel ima koje mjesto pa se prijavi. :mrgreen:

 
  • Like
Reactions: bolcic
Matorci najbrži u Ducati Cupu
 

Attachments

  • E7IFoZPXsAEcB7n.jpeg
    E7IFoZPXsAEcB7n.jpeg
    1.6 MB · Views: 0
  • E7IoGqIWEAQpA7b.jpeg
    E7IoGqIWEAQpA7b.jpeg
    142.3 KB · Views: 0