Aprilia rs125 2-takna

A izgleda puno novaca ali prodaju ljudi takve 2009 za te novce ovaj je novi. A i stvar je sto meni xt tuce blokadu cilo vrime nece mašina izdrža godinu dana smenon. A ovoga posli mogu prodat za iste pare eventualno malo manje, cijena in ne pada. A i gledan ovo malo duže zadrža ide se na faks u Split za dvi godine, ovo mie mali potrošač a i mali motor za po splitu top. Pa kad se skupi para za pravi motor uzmen to sa nekih 19. Triba i auto sredit ljudi moji i30 2.0 samo 4 u hrvatskoj na to ide većina novca 🤧
 
Koje si misto na Korculi?
 
Daj polozi a2 i za te novce kupi pravi motor ili se kotrljaj na tom xt-u... sta ces davat te novce za motor koji ima par konja vise
Razlika mi je najviše šta ovaj na 115kmh vozi komodno a xt reve u blokadu. I kad mi triba na ravno uvatin 135 komodno sa ovim r-om. Za ovu cestu šta je meni na otoku je taman tu raspon vožnje 90 do 120kmh.
 
Stavi nazad par zuba manji lančanik (i skrati lanac), pa neće tuć u blokadu.
Jeftinije ne može.
 
Stavi nazad par zuba manji lančanik (i skrati lanac), pa neće tuć u blokadu.
Jeftinije ne može.
Probava san i sa manje i više zuba, ni to to. Je neće tuć blokada ma kad triba pristić turista ili staru babu da ne pucaju živci triba imat pogođenu situaciju jer za ga pristić triba godina ipo.
 
Probava san i sa manje i više zuba, ni to to. Je neće tuć blokada ma kad triba pristić turista ili staru babu da ne pucaju živci triba imat pogođenu situaciju jer za ga pristić triba godina ipo.
😁😁😁
Ako ti ka domaći ne možeš pristić turiste i babe po onoj cesti, onda ti stvarno triba jači motor.
 
  • Like
Reactions: hondimir
Pita san što misilite o motoru, a ne solucije i neka rješenja.
😁😁😁
Ako ti ka domaći ne možeš pristić turiste i babe po onoj cesti, onda ti stvarno triba jači motor.
Pristižen ja, ali sto san kraće u tuđoj traci to bolje sa xton triba jedno 7 do 10 sekundi za proc auto i to ako vozi cca 60kmh.
 
@Cakic ajd ne laprdaj gluposti, to ide 135 km/h kad ga baciš iz aviona. Realna brzina tog motora je za prestići babu na biciklu i dedu na motokultivatoru, pokoji skuter 50ccm ako je otvoren steže bolje od toga. Ako ti se sviđa i imaš lovu, kupuj i budi zadovoljan al ne hrani publiku 😁😁.
 
@Cakic ajd ne laprdaj gluposti, to ide 135 km/h kad ga baciš iz aviona. Realna brzina tog motora je za prestići babu na biciklu i dedu na motokultivatoru, pokoji skuter 50ccm ako je otvoren steže bolje od toga. Ako ti se sviđa i imaš lovu, kupuj i budi zadovoljan al ne hrani publiku 😁😁.
Aj ako ga uzmem pošaljem vam video, 5 konja je isto razlika. Ovaj r ima full granu i leo vince top. Meni xt sa 10konja uvati 110-115 na ravno kako kad.
 
@Cakic ajd ne laprdaj gluposti, to ide 135 km/h kad ga baciš iz aviona. Realna brzina tog motora je za prestići babu na biciklu i dedu na motokultivatoru, pokoji skuter 50ccm ako je otvoren steže bolje od toga. Ako ti se sviđa i imaš lovu, kupuj i budi zadovoljan al ne hrani publiku 😁😁.
Možda sa vama starijima i težima ne hvata 😅, al nisan ja nešto težak, uvatia bi on tolko smenon.
 
Aj ako ga uzmem pošaljem vam video, 5 konja je isto razlika. Ovaj r ima full granu i leo vince top. Meni xt sa 10konja uvati 110-115 na ravno kako kad.
To kao neki super rejsing rezonantni auspuh koji čini čuda u vidu performansi i posebna je poslastica za uši slučajnih prolaznika :mrgreen:
Neznam, moja nekadašnja DT-ejka je isto toliko hvatala na ravnom. Mora da mi je cager jedno 20-30 na sat fulal, ili je jednostavno xt nadmoćna mašina. Stvarno neznam...

Možda sa vama starijima i težima ne hvata 😅, al nisan ja nešto težak, uvatia bi on tolko smenon.
Kaj ti je to neka fora na većinsku populaciju ovog foruma?

Ako ti je baš toliko hitno vozit nekaj kaj recimo ide od 125 kubika, onda kupiš RS-125 dvotaktnu, KTM EXC-125 pa uživaj u čarima koje pruža posjedovanje i vožnja istih. A sve ostalo zaboravi od 125, sve slabije ide i točka.
 
Ako si vec zapeo za 125ccm, onda za te novce nades rs125 u tvornickom stanju i sa ok km...a rs vec ide i ima postene kocnice i sve
 
Nije ti ni daleko, s tim se već da voziti.
 
Ovo rs je top, ali opet mislin da bi je više popravlja nego vozi, a meni triba nešto malo brže od xta, malo troši i treba mi za svaki dan trening i škola.
 
Slučajno pročitao temu...

Kak ste sad od pljuvanja po RS došli do toga da je bolja kupnja?
A i nisam došao do zaključka da li je ona bijela za zamjenu uspjela upaliti i doći?

Inače, kad ti netko ponudi zamjenu i spreman je napraviti solidan ili poveći put, odmah ti treba biti jasno da strašno želi tu zamjenu, ili mu se tvoj motor opako sviđa (što u tvom slučaju ne vjerujem nikako) ili je njegov takav da ga se mora riješiti za bilo što.

I da, mater tvoja ima pravo... Ako je tebi već sad bitno kakav ovjes motor ima i bolje kočnice itd... To sve samo znači da si divljak. I ništa te neće zadovoljiti dok ne kupiš R1000 ili doživiš teži pad, ovisi što se desi prije.
Motoristi se dijele u dvije skupine, oni koji su pali i oni koji će pasti, to nemoj nikad zaboraviti. Ja sam mislio da sam treća skupina jer nisam nikad divljao na motoru, ali ipak se desilo.
Zato dečko pamet u glavu i poslušaj koju od starijih...