Aprilia rs125 2-takna

A rs mu je bolja kupnja jer ocito zeli jurit, a sa xt na r125 bas i nece jurit nesto vise šŸ˜†
 
Evo pa gledajte
Slučajno pročitao temu...

Kak ste sad od pljuvanja po RS doŔli do toga da je bolja kupnja?
A i nisam doÅ”ao do zaključka da li je ona bijela za zamjenu uspjela upaliti i doći?

Inače, kad ti netko ponudi zamjenu i spreman je napraviti solidan ili poveći put, odmah ti treba biti jasno da straÅ”no želi tu zamjenu, ili mu se tvoj motor opako sviđa (Å”to u tvom slučaju ne vjerujem nikako) ili je njegov takav da ga se mora rijeÅ”iti za bilo Å”to.

I da, mater tvoja ima pravo... Ako je tebi već sad bitno kakav ovjes motor ima i bolje kočnice itd... To sve samo znači da si divljak. I niÅ”ta te neće zadovoljiti dok ne kupiÅ” R1000 ili doživiÅ” teži pad, ovisi Å”to se desi prije.
Motoristi se dijele u dvije skupine, oni koji su pali i oni koji će pasti, to nemoj nikad zaboraviti. Ja sam mislio da sam treća skupina jer nisam nikad divljao na motoru, ali ipak se desilo.
Zato dečko pamet u glavu i posluŔaj koju od starijih...
Ovo si pametno reka od pljuvanja rsa do hvaljenja. Ja ću uzet r pa Å”to bude brži mi je nego xt i sportski stil. A i malo troÅ”i i po splitu za faks će bit top. A ovo da imaju dvi vrste koji su pali i koji će pasti. Ja san već pa dva puta, sva sreća oba dva puta bez ozljeda mala ogrebotina i nabijeno malo i ćao. To me nije zaustavilo od opet vožnje. Volin dat gasa i iman kratke živce u prometu, na motoru uživan i svjestan san svake opasnosti. Ne mogu reć da ne divljam ali sam u divljanju dosta oprezan. Uvik gledan unaprid i pazin za svakoga oko mene, a ne samo za sebe.
Fala Ŕto paziŔ
 
Tko je rekao 125 ?
 

Attachments

  • CBR 3.jpg
    CBR 3.jpg
    5.9 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: ODST
Evo sinoć jedni veselo iskustvo. Bili mi ekipa na brodu popodne pili kupali se itd itd. Prid večer otiÅ”li na piće i na putu doma Å”topalo nas. Prijatelj bez kacige, nije mu se dalo uzet jer živi 300m od kafića ali je jebena uzbrdica nazad pa uglavnon ne bude problema do doma. Kad eno taman na izlasku pandurija. Odmah zaustavljeni jer on nema kacigu. Ja na kraju napuha 0.16 na 0.06 jer smanjuju 0.1. 700kuna meni, njemu za kacigu 500kn. Čeka se poziv na sud. Momci su rekli da bi trebali dobit neku opomenu ili ukor na sudu i da se kazna poniÅ”ti. Sve u svemu veselo.
 
Eto mu motora, gdje ces na fax fatat ribe na 125ccm šŸ™„
Osim ak i sama ne vozi motor,ili ima nekog od obitelji ili prijatelja tko ih vozi,sumnjam da prosječna studentica zna koliko koji motor ima kubika
Screenshot_20210812-153525_Samsung Notes.jpg

šŸ˜‚

Evo sinoć jedni veselo iskustvo. Bili mi ekipa na brodu popodne pili kupali se itd itd. Prid večer otiÅ”li na piće i na putu doma Å”topalo nas. Prijatelj bez kacige, nije mu se dalo uzet jer živi 300m od kafića ali je jebena uzbrdica nazad pa uglavnon ne bude problema do doma. Kad eno taman na izlasku pandurija. Odmah zaustavljeni jer on nema kacigu. Ja na kraju napuha 0.16 na 0.06 jer smanjuju 0.1. 700kuna meni, njemu za kacigu 500kn. Čeka se poziv na sud. Momci su rekli da bi trebali dobit neku opomenu ili ukor na sudu i da se kazna poniÅ”ti. Sve u svemu veselo.
Vjerojatno buÅ” se načekao do suda.Ja sam proÅ”lo ljeto pao s motora,dobio kaznu ovo proljeće,uložio žalbu i tek za par tjedana imam sud
 
Osim ak i sama ne vozi motor,ili ima nekog od obitelji ili prijatelja tko ih vozi,sumnjam da prosječna studentica zna koliko koji motor ima kubika
View attachment 734663
šŸ˜‚


Vjerojatno buÅ” se načekao do suda.Ja sam proÅ”lo ljeto pao s motora,dobio kaznu ovo proljeće,uložio žalbu i tek za par tjedana imam sud
Ma znam reka mie prijatelj on je jedan sud misec dana čeka drugi godinu dana. Ali oće mi davat kaznu? 0.16 napuhanl ali oduzimaju 0.1 pa je 0.06 u zavrÅ”nici. Nikad prije prekrÅ”aj i maloljetnik. Ovi Å”to su me zaustavili su rekli da bi triba ukor ili opomenu dobit, a danas kad san iÅ”a uzet nazad dozvolu mi je reklo kazna najgori slučaj. Sad ne znan bolje 100 eura u džepu da ostane nego da ode.
 
Koji put je bolje da ode iz džepa. Ako ne ode, opet će bit kafić i cugica pa motor. Ovako možda i neće. Čovik najbolje razumi kad mu iz džepa izbiju lovicu.
 
  • Like
Reactions: Kawah
Cakicu...crni Cakicu....tko je vidio da se pije i vozi...šŸ§
 
Same tragedije šŸ˜”, odustajanje od RS125, zelja za prelazak sa xt na R125, i najveca tragedija 0.16... Pa kaj je na toj Korculi tak skupo da se ne mozes ni posteno uredit? Tuga golema...
 
A je me jebete šŸ¤£
To mi je 0.16 od popodne ostalo a u ponoc ipo me Å”topalo. Ma ne triba meni otić iz džepa da se opametin. Opari san se sad. Reka bi Ričard neće viÅ”e. Ja ne pijen kad iden navečer sa motoron rijetko kad popijen gemiÅ”t jedan ili pivu ali baÅ” rijetko. Ovo mi je ostalo od popodne bilo, računa san da je isparilo ali jebiga nisan izia niÅ”ta. A neće bit tuga kad dođe r125. Da san uzea rs125 nebi ima za kavu šŸ¤·ā€ā™‚ļø
 
Evo za par sati iden u split motoron, da vidimo kako se vozi taj r i jel sve Å”tima. Usput i da pokažen svog budućen vlasniku. Ako bude Å”timalo sve na r-u uzima se u 9 misec.
Laku noć svirači
 
Osim ak i sama ne vozi motor,ili ima nekog od obitelji ili prijatelja tko ih vozi,sumnjam da prosječna studentica zna koliko koji motor ima kubika
View attachment 734663
šŸ˜‚


Vjerojatno buÅ” se načekao do suda.Ja sam proÅ”lo ljeto pao s motora,dobio kaznu ovo proljeće,uložio žalbu i tek za par tjedana imam sud
a i ti zp,pises gluposti nezna studentica koliko motor ima kubika,ali ona kada sjedne na njega,ona ga osjeti jel ga ima ili ga nema,u prijevodu cakicu kada sjedne na tu 125-icu,nes jebat.šŸ¤£

cakicu poslusaj ti mene,zjb ti te r125 motorice,uzmes lijepo skuter npr aprilia sr125,pa mu stavis cilindar od sr150+prijenos,ili kit malossi 175,to pokida svaki taj r125,imas i gileru sp125,isto je mozes pojacati,iako moja preporuka je sr125,prava BB masina,na to kada sjedne studentica,ona ga odma osjeti da ga ima.šŸ˜šŸ‘

nakon toga polozis sa 18 A2,uzmi xt600,odmah na njega sm felge+akrapovic,laganini na zadnji,malo drift show,da se vidi,da to tebi ide.

slijedeci korak nakon xt ti je R600,uzmes ninju 636,e onda vec sa stundentica prelazis na malo ozbiljnije ribe,da vatas.šŸ˜†

posljednji korak je R1000,e onda si vec veliki decko,uzmes 10-tku ili suzanu,ovo ostalo zajebi,e onda dodes na moj level svaki tjedan imas drugu i tako u krug. :mrgreen:
 
I obavezno počet pratit, ako već ne prati onog adriana ili nekog drugog takvog debelčića i top šŸ‘
 
Ne pratin mad maxa, ne vozin ja automatike. To mi je jednostavno tužno ali vozi san 125cc skuter lipo idu Å”ta je je. Ali Å”altanje je guÅ”t. Sa 18 polažem a2 sigurno ali ostavit ću r125 za po splitu dok san na faksu, jebiga malo potroÅ”nja. A kad se skupi para na korčuli će čekat xt660 ili shiver 750 taj đir. Kad dođe a kat. Ide se na r6, aj moze i suza. A hiljadarka mora bit bmw1000rr.
Makar r1 i cbr nisu loÅ”a opcija šŸ˜€
 
a i ti zp,pises gluposti nezna studentica koliko motor ima kubika,ali ona kada sjedne na njega,ona ga osjeti jel ga ima ili ga nema,u prijevodu cakicu kada sjedne na tu 125-icu,nes jebat.šŸ¤£

cakicu poslusaj ti mene,zjb ti te r125 motorice,uzmes lijepo skuter npr aprilia sr125,pa mu stavis cilindar od sr150+prijenos,ili kit malossi 175,to pokida svaki taj r125,imas i gileru sp125,isto je mozes pojacati,iako moja preporuka je sr125,prava BB masina,na to kada sjedne studentica,ona ga odma osjeti da ga ima.šŸ˜šŸ‘

nakon toga polozis sa 18 A2,uzmi xt600,odmah na njega sm felge+akrapovic,laganini na zadnji,malo drift show,da se vidi,da to tebi ide.

slijedeci korak nakon xt ti je R600,uzmes ninju 636,e onda vec sa stundentica prelazis na malo ozbiljnije ribe,da vatas.šŸ˜†

posljednji korak je R1000,e onda si vec veliki decko,uzmes 10-tku ili suzanu,ovo ostalo zajebi,e onda dodes na moj level svaki tjedan imas drugu i tako u krug. :mrgreen:
Ali dobro razmiÅ”ljanje, sve si ti to meni isplanira šŸ˜‚