S kojom opremom po afričkim vrućinama?

Full face... Oprosti što ne koristim motoristički riječnik, novi sam.
 
Što vam to znači u gradu/van grada i zašto radite tu razliku?
Sami sebe lažete.
Realno je puno veca sansa da najebes u gradu medutim kad bi se za svaki kilometar morao oblaciti u full opremu odustao bi od voznje. Sa skutera se ne skidam, 90% kratke relacije, puna oprema jednostavno nije opcija.
 
  • Like
Reactions: Nero and Shepa
Baš mi je drago i iskrene čestitke na lijepom i sretnom djetinjstvu.
 
Što vam to znači u gradu/van grada i zašto radite tu razliku?
Sami sebe lažete.
Osobno sa prakticne strane, u gradu su mi relacije kratke i puno puta u danu se oblacim i skidam, kada sam van grada onda voznja traje nekoliko sati u komadu.
S druge strane brzine su bitno drugacije, u gradu sam sporiji, daleko sporiji.
Osobno imam prosjek 46km/h u gradu.

ovo je samo moj stav, bez ljutnje kolege
 
  • Like
Reactions: Luke
Padal sam u opremi i bez opreme. Bolje je pasti u opremi. :mrgreen:
Međutim, i dalje povremeno prihvaćam rizik nenošenja opreme (ali bez kacige nema šanse) na nekakvu relaciju do recimo 10 km, a pritom se trudim imati "defanzivni" stav u vožnji. (skokneš nekud). Sve drugo-oprema.
 
Zato je najbolje ne imati nikakvu opremu kao ja i nema glavobolje šta kad i kako obući.

Majica na špaline, kupaći, japanke i vozi.

Pao sa motora u opremi ili bez svejedno mi je kad je u oba slučaja motor razbijen. Lako za mene teže bi mi palo da se mom ljubimcu nešto desi. 😅



Ali ipak sam na kraju naručio prvi set opreme (dolazi za 10 dana) samo da me seki napokon pozove da napravim đir sa njim.
Rekao je bez opreme i ako nije Honda DCT mogu zaboraviti da se pridružim njegovom visočanstvu. 🥰
 
Kad se padne u opremi samo je veća šteta.🤔
 
Zato je najbolje ne imati nikakvu opremu kao ja i nema glavobolje šta kad i kako obući.

Majica na špaline, kupaći, japanke i vozi.

Pao sa motora u opremi ili bez svejedno mi je kad je u oba slučaja motor razbijen. Lako za mene teže bi mi palo da se mom ljubimcu nešto desi. 😅



Ali ipak sam na kraju naručio prvi set opreme (dolazi za 10 dana) samo da me seki napokon pozove da napravim đir sa njim.
Rekao je bez opreme i ako nije Honda DCT mogu zaboraviti da se pridružim njegovom visočanstvu. 🥰
Kakve sad japanke…..
Kakve gey sheme
Ili slape ili patike…….

ako nije Honda povise 990 ccm ne mogu se druzit sa tobom😎
 
Meni je čizma spasila nogu, pao sa kymco dowtown 300, išao sam nekih 40, klizio par metara sa nogom ispod skutera, nisam mogao podignuti skuter sa noge, ljudi stali i pomogli mi, meni ništa nije bilo.
 
  • Like
Reactions: Luke
Meni je čizma spasila nogu, pao sa kymco dowtown 300, išao sam nekih 40, klizio par metara sa nogom ispod skutera, nisam mogao podignuti skuter sa noge, ljudi stali i pomogli mi, meni ništa nije bilo.
Eto vidiš.🤔
 
Imam kevlar traperice, medjutim preferiram tex hlace. Veca zastita, a imaju i patente za prozracnost.
I da vozio sam u tenesicama. izgleda mi kao da se vozim bos. Da li je to navika ili ne neznam.
TCX cizma na nogu i to je to.
A rukavice, obaveza, i do pumpe i nazad 200 metara.
Ljeto Dainese MIG C2.
 
  • Like
Reactions: neven and Luke
Jebeno, već 8 stranica strogo stručnih savjeta, i jasno svi iz prve ruke, sve "afrikanci" koji su u Africi bili toliko puta da su si već sa većinom poglavica plemena na "ti", sve kao kruna na smisleni IQ naziv teme... takav narod zna tko će mu biti vlast i za 100 godina.

Stavljam još jednu zdjelu kokica i otvaram novog pifkana, ovo je nenadjebivo...