Dobre prilike u oglasima

Ja sam kupio 1000 cc, i shvatio da je ipak previse za moju gradsku voznju a i zbog nedostatka vremena zal mi ga je da stoji a i bebac je na putu, sljedeci motor ce mi definitivno bit V agregat do 750 cc, ili sv650 ili shiver ili monster stariji... Cim bude prva prilika, a smatram da svatko svoj motor smatra bestbuy...
 
500 € razlike na 5 godina. Najbolje da ti donesu novog za tvoj i 500€ doplate. Sorry, ali nisam izdržao nakon onog s hayabusom i ostale ekipe koja se vozi 5-6 godina i onda stavi cijenu 1000 € manje od novog. Nikad mijenjali ulje u kočnicama, vilicama, disk pločice, o ostalom da i ne pričam.

ide to i jeftinije kad dođeš tamo

View attachment 735216
Ta Hayabusa ti kao usporedba sa Stromom nema veze s vezom ...,i nije 5 god.,sace 4 ... a sto se tice ovog sto si nabrojio...tih izmjena i servisa...ne brini se ti za Stroma, il neznas ... ,vec za te jurilice ... :)
 
registriraj novog...nabaci malo dodatne opreme i eto te blizu...ako nisi citao dobro,procitaj opet ponudu...sve se dogovori, more i bez zadnjeg kufera...opreme...tehnickog...prijepisa...pa i tad nece biti po vasoj cijeni tih bicikleta od 20.000 kn.,i 20 godina i kusur...

Znaš kako kažu, bolje šutjeti i biti smatran glupanom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Ovo je najbolji primjer toga.
 
Znaš kako kažu, bolje šutjeti i biti smatran glupanom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Ovo je najbolji primjer toga.
ne kuzim,pa me nije ni briga ako ti ne kuzis...
 
5000e
 

Attachments

  • IMG_20210603_114325_263.jpg
    IMG_20210603_114325_263.jpg
    922.8 KB · Views: 0
Više me i ne čudi da se po raznoraznim ciframa nudi još različitija skalamerija., od N do N vrijednosti. Više me zabrinjava da se pojavljuju novi i novi pacijenti koji te priče puše,sa samo njima poznatim uvjerenjima o izmišljenim vrijednostima.🐴👓🐖🐏🐴😎
 
registriraj novog...nabaci malo dodatne opreme i eto te blizu...ako nisi citao dobro,procitaj opet ponudu...sve se dogovori, more i bez zadnjeg kufera...opreme...tehnickog...prijepisa...pa i tad nece biti po vasoj cijeni tih bicikleta od 20.000 kn.,i 20 godina i kusur...
Ma pusti ih.
Ne znaju oni koliko je OEM oprema skupa.
 
  • Haha
Reactions: neven and SpoRRi
Baahahaha...koje ponude stizu...aj vi lipo kupite one elektro-biciklete u Pevexa,i pustite vodu... lipo je zeljeti,htjeti...al nedostupno...,al zelim vam da jednog dana uspijete uzeti sta zelite... ima vrimena ... pomalo ... :coffee:
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Bio bi ti sretan da na tom motoru imas bar jednu komponentu kao mi na bicikletima od 20 i kusur godina 😆
Ne thx.,ipak je ovo V-Strom...od 2008,ih vozim...prije je bio Varadero 2 god.,al nije mi nalega... a ako bi sta dolazilo novije...opet jedino i jedino Strom...
 
Tako i ja kažem, nakon Tuona može ić samo Tuono, samo nikako da se nađe normalan prodavač koji bi mi prodao svog 2019/2020 godište za manju cijenu nego šta ja prodajem svog novog Tuona 2007 godište, a još imam i akrapa na njemu, ono full oprema
 
Nego jel se prodalo nekom od ponudjaca?
ja bi ponudio al ja hoću nekaj skupo....ono...da mogu reć da sam dobru stvar kupio...ovo mi jeftinjara...odem u dućan pa se zajebem



Srki
 
Tako i ja kažem, nakon Tuona može ić samo Tuono, samo nikako da se nađe normalan prodavač koji bi mi prodao svog 2019/2020 godište za manju cijenu nego šta ja prodajem svog novog Tuona 2007 godište, a još imam i akrapa na njemu, ono full oprema
Dogovori se sa Diablerom, boljeg neces naci.