Novi stacionarni radari

Kažnjavanje uspjeha je u mojoj glavi iracionalno.
Ovisi na koji način je taj "uspjeh" došao.
Amo pogledat realno. Kad meni "okrpe" 5000 kn za brzinu, dobro se oznojim za to podmiriti. Kad npr. Kerumu to naplate, ode uz smješak. Jbg ja proveo 4 g 10 mj i 9 dana u ratu, on uspio u to vrime.
Kad tako pogledam, nije mi baš iracionalno.
 
Ovisi na koji način je taj "uspjeh" došao.
Amo pogledat realno. Kad meni "okrpe" 5000 kn za brzinu, dobro se oznojim za to podmiriti. Kad npr. Kerumu to naplate, ode uz smješak. Jbg ja proveo 4 g 10 mj i 9 dana u ratu, on uspio u to vrime.
Kad tako pogledam, nije mi baš iracionalno.

Kerumu uzmeš vozačku, neće divljat. Jbg.

A Keruma ne možeš kaznit na osnovu primanja kad je on cijeo vrijeme prijavljen na minimalac, tako da bi njemu vjerojatno kazna bila manja nego tebi.

Mislim da Kina ima vec koju godinu sistem bodovanja svih gradana.
Kao Igrica smo

Znaš li cheatove?

showmethemoney
 
  • Haha
Reactions: Nexie and JosipS
Mislim da Kina ima vec koju godinu sistem bodovanja svih gradana.
Kao Igrica smo
Šta nije bilo na Top Gearu u jednoj epizodi kada su bili u Kini da imaju na autoputevima svakih 500m kamere za brzinu i dali se koristi mobitel? Ne samo da se boduje neko se i stalno kontrolira. S ovih par kamera u RH smo još dobri.
 

Malo geek skretanja; najavili su i oni svoju verziju GDPR-a (PIPL), a jedna od sankcija za korištenje tuđih osobnih podataka su negativni bodovi u gore spomenutom credit systemu.
Data driven vladanje narodom.
 
  • Like
Reactions: Nero
U Barbanu (kod škole) je osvanula nova kamera, D66, između Pule i Plomina. Gleda prema Puli, jučer sam je vidio prvi put.

U Žminju isto jedna nova, u centru...
Javi lokaciju za Žminj :)
 
@Snecer: Ova u žminju je neka nova vrsta
 

Attachments

  • Barban_Žminj.txt
    93 bytes · Views: 0
  • Žminj1.jpg
    Žminj1.jpg
    95.4 KB · Views: 0
  • Žminj.jpg
    Žminj.jpg
    268.9 KB · Views: 0
  • Barban.jpg
    Barban.jpg
    308.4 KB · Views: 0
Ne može se to sve popratit majko mila. Svaki dan neka nova. Kad sam kupio CBR-ku u KA isti dan me dok sam ju dovodio u ST zaustavio presretač, u Kaštelima par km prije Splita. 2000kn. To mi je bila škola. Skinuo tabllicu i na ormar s njom. Čini mi se da ću morat opet tako.
 
Uf, duplo preko, imaš ovo grmlje koje prekriva znak pa se žali da nisi vidio ograničenje, a jesu je postavili točno da te lovi odma kod znaka

Neka akcija je počela u ZG, jučer u krugu 3km 10min 5 motorista, jutros stoje pod nadvožnjakom čekaju prolazak kroz crveno, tako da imajte na umu da rade punim snagama sljedećih dana....
 
  • Like
Reactions: exfreerider