Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

početak škole, učiteljica proziva učenike da opišu što im tata radi.
Moj je doktor, liječi pacijente.
Moj je zidar i gradi kuće i zgrade
Mali Ivica se teškom mukom digne i kaže da je njegov otac homoseksualac i da se prostituira.

Nakon školskog sata učiteljica pozove Ivicu te ga pita zašto je lagao u vezi svoga oca..
- Bilo me sram priznati da mi je tata prometni stručnjak, odgovori Ivica
 
Ovo je jedna od najglupljih stvari koje sam čuo vezano za motore: "Dobro je poznato (vjerojatno svima osim policiji) da je svaki vozač bržeg motocikla u svakoj vožnji u barem dva prekršaja: prekoračenju brzine (čl. 53. u naselju ili čl. 54. izvan naselja) i neprilagođenoj brzini (čl. 51)".Po ovome ispada kao da motori praktički ne mogu voziti po ograničenju,kao da od nule krenu odma 130,i da ispod 130 ne mogu voziti 🙄
 
Last edited:
Ne želim otvaranjem dodati click, tko je potpisnik?
Tko drugi:
20210919_133343.jpg
 
treba ga zaboraviti, a nama treba HMK pa da napokon netko shvati da nas je 150.000


ne slazem se jer ce ga netko zaista poslusat i ovo treba sasjec odmah u korijenju. Taj faktard nema veze sa realnoscu i naPametni je statisticar...
 
Ovi na autoportalu doveli još jednog "prometnog stručnjaka",koji tvrdi ovo:
Screenshot_20210920-132615_Chrome.jpg

Prvo,napisat da je nalet na srnu gotovo neizbježan,a onda tvrditi da je prevencija naleta na srnu vožnja po ograničenju je kontradiktorno,"stručnjak" valjda ne zna kaj riječ neizbježno znači.Drugo,srna je inteligentna životinja i zna je koliko je ograničenje brzine,pa ja bum se ranio 😂
 
Srne su rijetko glupe životinje, stoji na livadi uz cestu s kontra strane, vidim ju i zakočim na 20ak očekujući da će istrčati, vidim da i dalje stoji di je bila i prestanem kočiti kad eto nje skok preko pola ceste i puni trk ravno pred auto
 
  • Like
Reactions: ZP1993