WSBK 2022

Al kolko vidim sreca se okrece 😜

Jebes mi sve ovo je zanimljivije od mgp
 
Last edited:
Rea postaje vrlo vrlo nervozan. :mrgreen:
tacno se vidi kako turcin vozi laganini a ovaj se napinje i na kraju se sjebe...vala i dosta ga bi..al ima jos da se vozi al ako ostane ovako do zadnje trke ja zadovoljan..pa svejedno ko ce bit prvak...omladinac vozi al idu i te klavijature..nema vise onaj jaci onaj brzi..svi su tu..cak i honda evo na podijumu..doduse rijetko al eto..bitno je ucestvovat
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Bas zbog te smirenosti, pogotovo nakon danasnjeg rikavanja elektronike, mislim da je turcin u prednosti. Medutim vrlo lako sve padne u vodu jer ostala su samo tri vikenda i dovoljna je mala greska...
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Kod wsbk je super što imaš 3 utrke za vikend, ako sjebeš jednu možeš odmah u druge dvije popravit stanje
 
Bolji je turcin , a bolji je kawasaki .

Ovo.ce na srecu ici .

Kad je lani uspio dobit Bautistu nakon onakvog starta vise reu nikad ne otpisujem .
 
Toprak trenka sa kenanom i ončuima svaki dan guranje laktarenje i sve ostale gadosti , tak da je pod pritiskom naviknul vozit , još dok je osvajal 600 stk guranje i laktarenje s rinaldijem i ostalima bilo je pis of kejk ... zato mislim da gledaamo novog prvaka za ovo leto , osim ak flautica ne nastavi rikavat ... još ima onih kaj misle da bi rea bil prvak da je pustil topraka u krt pretprošle godine ???
 
još ima onih kaj misle da bi rea bil prvak da je pustil topraka u krt pretprošle godine ???
Bio bi prvak 100% s prstom u nosu jer Toprak bi dobio drugorazredni motor i prvenstvo ne bi bilo ni u pola vako napeto kao sada
 
Bio bi prvak 100% s prstom u nosu jer Toprak bi dobio drugorazredni motor i prvenstvo ne bi bilo ni u pola vako napeto kao sada
Ma poklonjeno mu je prvenstvo te godine iovako ionako kad su Bautisti dali Mitasice na pola sezone kad su vidjeli koliko je V4R brzi od svih 😎

A Turcinu bih ja dao kaznu za svu tu voznju na prednjem kotacu. Tako stedi zadnju gumu i onda sve ostale stavlja u neravnopravnu poziciju jer moze agresivnije vozit na gasu 😁
 
Pa to ti ja govorim, a nije n slucajnost da je on iz islamake drzave, a Rea vozi zeleni motor.

Sve bi napravili samo da oduzmu nasim crvenim krizarima naslov 😊😁😂
 
Nema zajebavanja sa Mahiasom :mrgreen:
Daviesu valjda rebra napukla, a Sykes imao potres mozga
 

Attachments

  • Screenshot_20210921-095341_Instagram.jpg
    Screenshot_20210921-095341_Instagram.jpg
    201.3 KB · Views: 0
  • Screenshot_20210921-095406_Instagram.jpg
    Screenshot_20210921-095406_Instagram.jpg
    150.6 KB · Views: 0