GSX-S1000GT

BeLa-Vg

Well-known member
Supercharger im je ispao negdje putem 🤭

Suzuki-GSX-S1000GT-05.jpg
Suzuki-GSX-S1000GT-01.jpg
Suzuki-GSX-S1000GT-02.jpg
Suzuki-GSX-S1000GT-03.jpg
Suzuki-GSX-S1000GT-04.jpg


 
Konacno, nesto korisno, iskoristivo, cjenovno povoljno u odnosu na druge... (y)
ekipa iz Suze, po mom mišljenju, radi najsmislenije motore, u globalu, nema tu previše filozofije a vozi... jedino nikako da dočekam 750 s oklopima, a da nije R...
 
glavni konkurent mu je Ninja, sx1000 od kojeg će biti jeftiniji pri kupovini, i u davanjima jer je do 1000ccm, a kolko vidim i opremljeniji.
po testovima takoder, upravljiviji i laksi za voziti.
bit ce interesantno
 
mozda mi jos nije sjeo dizajn ali bas mi ruzan...
 
  • Like
Reactions: Dene
pogledao sam video iako je dosta futuristicki dizajn ipak nelos je izgled. da, stvarno ruzno vidjeti jedno svjetlo upaljeno ali valjda zbog sigurnosti....
 
zbog tipa zarulje. tak je i na mom sada, ali kad upalis duga gore oba...
tuono je bio zakon, 2x 2 H11 :mrgreen: i odmah dan
 
Volio bi znati koliko je visok vozaÄŤ na videu???
Dizajn mi je ok izuzev tog jednog svjetla.
 
Meni na benveu rade oba fara kada upalis dugo/kratko….
To nesto Suza stedi na svjetlu :D
Salu na stranu, mislim da ovaj jedan far ima veze sa propisima u USA. Mozda za EU trziste budu radila oba
 
Last edited:
Da. Stalno se gleda u vožnji u svjetla, pa baš bode u oči.
Ajd sad zborno, hare krišna, hare rama.
 
Meni na benveu rade oba fara kada upalis dugo/kratko….
To nesto Suza stedi na svjetlu :D
Salu na stranu, mislim da ovaj jedan far ima veze sa propisima u USA. Mozda za EU trziste budu radila oba
moš mislit
 
Izvukli tu masku van ko onaj kawasaki zx10, jbt sta ce im blatobran uopce...a jedan far koji svjetli izgleda kao da je drugi crko, na svakom motoru 🙄
 
Meni na benveu rade oba fara kada upalis dugo/kratko….
To nesto Suza stedi na svjetlu :D
Salu na stranu, mislim da ovaj jedan far ima veze sa propisima u USA. Mozda za EU trziste budu radila oba
ne, i sad radi jedan lijevi kod kratkog, oba kod dugog
 
Izvukli tu masku van ko onaj kawasaki zx10, jbt sta ce im blatobran uopce...a jedan far koji svjetli izgleda kao da je drugi crko, na svakom motoru 🙄
jbg, ja isto skinem blatobran na svakom, i stavim nosac tablice na preklop. i onda, uhvati kisa..., ma dosta je i mokra cesta i ledja sva mokra. s originalom toga nema, samo sto je to kod "nas" motorista skidanje blatobrana "must have" iz R-ego tripova